Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5+3 hetesen csak petezsákot...

Ha 5+3 hetesen csak petezsákot látott az orvos, de benne semmit, az még normális? (5*6 mm esnek mérte )

Figyelt kérdés

Csak annyit mondott, hogy ebből még bármi lehet, hát nagyon nem biztató. Volt már vetélésem, félek na...Hogy megint rosszul alakul. Már eleve az egész ciklusom tök zavaros volt a hónapban, mert 28-29 kellett volna legyen peteérésem, de akkor nem volt (szoktam érezni, de most nem éreztem semmit és lh teszt se igazán mutatott semmit) 11-12-én csináltam tesztet, negatív volt, elkönyveltem hogy nem sikerült, aztán 18-ig vártam akkor újra csináltam tesztet, ami jól látható pozitív lett.

Így ma reggel már csak elmentem orvoshoz, hogy akkor mi is a helyzet.



2019. febr. 27. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyu ne aggódj, nem lesz semmi gond.


A vetélés miatt (előzmények miatt) a doki nem irt fel progi pótlást? ugyanis az ártani nem árt, viszont ha volt már vetélés (ami akár progi hiánytól is lehetett) azt meg akadályozhatja.


Mivel látta méhen belül a petezsákot így igazán felirhatta volna.


az én dokim kérés nélkül felirta , 2 korai vetélésem miatt.Ehhez persze az kellett hogy lássa méhen belül van.


figyu valakinek ennyi idősen még ennyit sem látnak. ugyhogy szerintem nem idegeskedj, gondolom visszahívott kontrollra addigra már biztosan minden látszani fog ami kell.

Addig meg nyugi, semmi stressz!

2019. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem. Semmit nem írt fel és nem javasolt. Nagy vetelesem volt, nem progeszteron miatt.

Két hét múlva kell menjek legközelebb. Nagyon távolinak tűnik

2019. febr. 27. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem is ezt látta rá egy hétre már embrió is volt :)
2019. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5+2-nél 7mm-es üres petezsák volt, szerintem teljesen normális, hogy csak ennyi látszik. Az orvosom is azt mondta ugye, hogy ez még nem élő terhesség. 7+2-nél mentem vissza és akkor már volt embrió szivhanggal. Most lesz 1 éves a kislányunk.
2019. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen hasonlót mondott nekem is hogy nem élő terhesség. Már bánom hogy elmentem (dehat annyira fogalmam se volt vegulis hány hetes is lehet, hisz utolsó mensi alapján már 6 hét valamennyi lenne
2019. febr. 27. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ! Az árt most a leginkább ! Nekem 6 hetesen eg csak ures petezsak volt 25mm. Azutan 2het mulva szivhang is volt es minden rendben. :) Boldog babavarast ! :)
2019. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!