Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy kerek...

Az normális, hogy kerek 7hetesen csak petezsákot lâtott az orvos?

Figyelt kérdés

Ma voltam úgymond 0.-ik vizsgálaton. Az orvos megnëzett, csak petezsákot látott embriót azt mondta hogy még nem. Ezenkívül azt, hogy elvileg Minden rendben van, semmi mâst. 3hét múlva hívott vissza. De én Akkorde tudok nyugton maradni. A "nagykönyv" szerint 7hetes ma. De nem látni. A pontos fogantatást nem tudom.

Szerintetek ez normális? Nyugtassatok meg légyszi :(


2019. febr. 21. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menzeszed? Hány naposak a ciklusaid? Ha csak petezsákot látott akkor nem lehetsz 7 hetes maximum 5, 6 hetesen már szikhólyag és embrió is van esetleg szívhang
2019. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
de az utlsó menszid mikor volt, lehetett későbbi fogantatás is bár hogy nem látott benne semmit ez nem tul biztató.
2019. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
1 es vagyok ugyanazt irtuk a 2-sel :D
2019. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, összevissza voltak a ciklusaim

Januar 3.-ân volt utoljára még. Ezért írtam, hogy a "nagykönyv" szerint. De mivel nekem sosem a középidöben, (vagyis a 14.napon) volt az ovulació, hanem 2,-22.


Biztos nem vagyok 7hetes.

De remélem csak anni hogy késöbb fogant, és nincs baj. Bár az orvos azt mondta, nem hinné, hogy baj lenne.

2019. febr. 21. 13:31
 5/17 anonim ***** válasza:
En is 7 hetesen voltam, ekkor mar volt szivhang. Biztos az utolso mensi ideje? Lehet h kesobb fogant es nem is a 7.ben vagytok?
2019. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha nagyon izulsz és pénzed időd engedi látogass el egy másik dokihoz vagy egy 4 d ultrahangra. igenis van olyan hogy ilyen korai stádiumban fogadnak kismamákat hogy megnézzék jó helyen van e baba stb sokkal alaposabb képet ad mint a hülvelyi és a sima uh..
2019. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

7 hetesen nekem is csak petezsák volt, aztán kiderült hogy két héttel később fogant a méretek alapján. Tehát fogantatást nézve 5 hetesen mentem. Akkor jó ha csak petezsák van


Lehet nálad is ez a helyzet

2019. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Biztos az utolsó period ideje.

De január végén foganhatott. Bízom benne.:(

2019. febr. 21. 13:43
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak 5hetes.
2019. febr. 21. 13:44
 10/17 A kérdező kommentje:
De el megyek egy 4D-re magánban.
2019. febr. 21. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!