Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. gyerek. Normalis hogy még...

3. gyerek. Normalis hogy még nem érzem mozogni? 17. hétben vagyok.

Figyelt kérdés

Harmadik baba,és még nem érzem egyáltalán. Nagyon félek..

A lepeny a hátsó falon tapad,tehát még arra sem foghatom.Volt valaki,aki a többedik gyereknél szinten nem erezte még ilyenkor?19-én megyek legközelebb uh-ra


2019. márc. 10. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy normális, tökmindegy hanyadik terhesség. Harmadik terhességemben, az ikrekkel csak a 20. hét körül lett egyértelmű a magzatmozgás, pedig:

- többedik terhesség volt,

- két magzat mocorgott.

2019. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahh,köszönöm,kicsit megnyugodtam.Mert ugye azt mondják,meg nálam is így volt,hogy többedik gyereknél hamarabb érezzük.Elsot 16hetesen éreztem,másodikat 14-15kozott,most meg még mindig semmi.
2019. márc. 10. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

En az elsot es a harmadikat is 18 hetesen ereztem egyertelmuen mozogni, a masodikat pedig mar a 14. heten.

Mondjuk az elsonel es a harmadiknal mellso fali volt a lepeny, de ki tudja, hogy amiatt nem ereztem-e korabban.

En is azt hittem, hogy a tobbediket egyre hamarabb fogom erezni, de nem es minden rendben volt.

Nyugi.

2019. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!🙂
2019. márc. 10. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgyan így voltam! Míg az eldő két babát éreztem már 16-17 hetesen a mostani babát csak a 20. Hét környékén.. Nem is értettem miért? De hála égnek semmi baj nincs.. 31 hetes kismama
2019. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!