Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt hogy lehet kibírni?

Ezt hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hogyan vészeltétek át ezt az időszakot? Egyszerűen semmilyen kajára nem tudok rá nézni. Annyira hányingerem van mindentől hogy enni sem tudok. Kipróbáltam már a sos dolgokat is de azokat sem tudom megenni. Egyedul a fagyi és a jégkrém amit meg tudok enni.Inni eddig szörpöt ittam de a sima vizen kívül már semmit nem tudok meginni sem. Normális ez így? Igazából ennyi bajom van hogy nem tudok semmit megenni, hányni nem hánytam még. De ez a babának sem jó ha én nem eszek nem? Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Azért jégkrémről sem lehetek egész nap.
2019. márc. 11. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
irok privit.
2019. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonlo cipőben járunk. Irok.
2019. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. Kitartás! Én 30 héten keresztül voltam nagyon rosszul és mindent kihánytam, olyan kajaundorom volt, hogy behánytam az élelmiszerláncok szorolapjaitol, ha ránéztem a kajaképekre. A babádnak nem lesz baja amúgy, nálunk se lett. De mindig mondogattam anno, hogy a hányinger rosszabb, mint a hányás, szóval megértelek. 12. héttől szedhetsz cerucal-t, nekünk rengeteget segített.
2019. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!