Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? Van ennek értelme?

Mit tennétek? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 6hetes terhes vagyok. Kiderült hogy párom (aki eddig nem csinált ilyet,vagy nem tudtam róla) beszél a volt barátnőjével. Olyanokat irt neki hogy hianyzol meg ilyenek. Ez ma derült ki számomra eddig ezekről nem tudtam és még ő sem tudja, hogy én tudom. 4éve vagyunk együtt. A babát már 1éve tervezzük. Persze ha ezt előre tudom akkor biztos h nem szulok neki gyereket. Mit tennétek? Elmondom neki hogy tudok róla. Megjavítanátok? Elfelejtenetek ennyit ha megígérné hogy többet nem csinál ilyet? (Persze ezt nehéz lesz elhinni). Segítsetek mit tennétek ilyen helyzetbe??
2019. márc. 11. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írnál kicsit többet a dologról? Mi volt konkrétan? Mert ez így nem sok minden. Ezért már a gyereket is bánod? Hany éves vagy különben?
2019. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írta neki hogy hianyzik neki meg hogy szeretne vele találkozni meg hasonló dolgok. Ezt párom irta a volt barátnőjének. A csaj is ilyeneket ír neki. Párom 25 én 23
2019. márc. 11. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon fiatalok vagytok még a gyerekhez, főleg ő. Az en ferjem 32 volt, mikor megtalálta bennem az igazit (remélem) és még jó 6 évig szó sem esett a gyerekről. Ez persze nem azt jelenti, hogy a párod is ilyen, nem ismerem, de nagyon úgy tűnik, hogy se te, se a gyereketek nem fog kelleni neki. Még élni akar.
2019. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sza.r szitu, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.


Én szembesíteném, aztán döntse el, mit akar, téged vagy az exét. A gyerekről meg neked kell dönteni, ebbe én nem szólnék bele, max annyit, h nem kell h tőle függjön a döntésed (akkor is dönthetsz úgy, hogy elveteted, ha együtt maradtok és vicaversa)

2019. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ezt csak úgy a semmiből, vagy azért volt valami előzmény is??
2019. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Sok reményt ne fűzz a dologhoz. Valami biztos nem oké ha ő más nő után "vágyik"

Ezek szerint te 19 évesen ismerted meg. 22 évesen pedig már gyereket terveztél vele. Ő akkor 25 volt, és 22 mikor összejöttetek.

Bocsi h ezt mondom, de nagyon gyerek még ilyenkor a legtöbb pasi. Az elmondottak alapján Ő is.

Lehet itt próbálkozni stb, de úgy gondolom h a gyereketek első szülinapján már nem lesztek együtt

2019. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy 25 evesen a legtobbjuk meg csak kolyok es nincs is ezzel semmi baj, meg eljek ki magukat es ne sz@ros pelust cserelgesenek. Te is nagyon fiatal vagy az anyasaghoz de ez van, mar terhes vagy.

Szerinted mit tudnal megbeszelni a pasidal? Nyilvan hogy nem vagy eleg neki es nem szeret ha az exevel irogat. Az is evidens hogy megakar csalni es valoszinuleg meg is fog, ha eddig nem tette meg. A kapcsolatotok az elindult a lejton es nem is lenne az egy nagy tragedia hiszen baromi fiatalok vagytok es siman talaltok mast aki tenyleg boldoga tesz, de te itt vagy 23evesen es terhesen.

Eldontheted hogy felneveled egyedul, mar ha kepes vagy ra vagy meghozol egy embertprobalo dontest. Mert nagy remenyeket ne fuzz ahoz hogy a pasid nem fog azonal lelepni ha meggondolja magat es nem akar ilyen fiatalon papas-mamast jatszani.

Sajnalom, hogy ilyen helyzetbe kerultel kedves kerdezo!

2019. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

És ha fiatal?? Nem kioktatást kért a koráról! Le se írom mit gondolok, mert ha fiatalon szül? mert aztán 30+ jobb... De nem ez volt a kérdés.

Nagyon sajnálom kérdező, sajnos nem igazán tudok ehhez hozzászólni, de avval ne foglalkozz hogy a korod miatt piszkálnak

2019. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igázbol tényleg nem a korunkról szolt a kérdés. Szerettük volna mindketten. Csak most nem tudom, hogy miért csinálja ezt amikor ő is ugyanúgy szerette volna a babát ahogy én. Rengeteget -beszélgettünk róla és volt amikor őszinte volt hogy még nem áll készen rá. De legutóbb ő hozta fel a témát hogy szeretné már lassan. Csak azt nem tudtuk előre hogy az első hónapba össze is jön (ami nem lenne baj meg nem baj) ha nem csinálná ezt. Nem bántam meg, félreértés ne essen. Ma fogok vele erről beszélni. De azért köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 12. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2019. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!