Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét, hánying...

Terhességi rosszullét, hányinger, hányás ellen valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, 6 hetes várandós vagyok. Az elsőnél soha nem volt hányingerem nem hánytam nem voltam rosszúl sem!

Viszont most szörnyű... akármit eszem hánynom kell. Nem esik jól semmi és már rá sem bírok nézni az ételre

Esetleg valakinek bevált valami ez ellen? Álltalában meddig tart?


2018. nov. 16. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalam kb 2 het volt. Reggelente az agyban egyel par szem kekszet. Es a hideg kóla segít.
2018. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hideg ásványvízzel vészelem át a napot. Semmilyen étel se keksz se cola se csoki nem használ:( borzalmas-5kgnal tartok 9 hetesen.
2018. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is még az ágyban, felkelés előtt megettem pár szem háztartási kekszet (nem Győri édest, hasonlókat, sima háztartásit), nekem bevált. Nem mondom, hogy utána pár órával nem volt hányingerem, de legalább nem hánytam. Régi módszer, de nekem hatásos volt. Próbáld ki.
2018. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem napközben a hideg narancslé vált be, életmentő volt. Vagy igazából bármilyen nagyon hideg innivaló. Reggel pedig egyél egy pár falatot rögtön ébredés után, és maradj egy kicsit még fekve! Tényleg működik.
2018. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Remélem segíteni fog
2018. nov. 16. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, Neked mi válik be. Egyik gyereknél csak addig nem volt hányingerem, amíg kekszet ettem. A másodiknál semmi nem segített, hetekig csak a zacskós paradicsomlevest tudtam legyűrni. A harmadiknál meg evés előtt hánytam. Sokaknak segít a gyömbér.
2018. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem csak az idő segített. Mèg a vizet sem bírtam meginni, és egèsz nap feküdni tudtam. Hánytam folyamatosan.

6-20. hètig mindkét esetben.

Kitartàst!

2018. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!