Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tènyleg kizaròlag barna lehet...

Tènyleg kizaròlag barna lehet a baba szeme ha enyèm kèk, pàromè pedig barna?

Figyelt kérdés

Èn ùgy tudom erősebb a barna szem.

Apukànak a szeme barna enyèm pedig kèk


2019. márc. 15. 19:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a férjemnek sötétbarna a szeme,az ő részéről szinte mindenkinek. Mivel az elég domináns azt hittük h barna lesz a gyerek szeme. Végül egy az egybe az én szememet örökölte, zöld lett 😃 kevés volt rá az esély nagyon. Simán lehet kék szemű a gyereked!
2019. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenkinek :)
2019. márc. 15. 19:42
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
A húgomé barna sógoromé barna, kislányuk kék szemű. Nálatok picivel több az esèly a világos szemszínre, de bármi lehet.
2019. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Enyém sötétbarna ,férjemé középbarna.szüleinké barna.fiunké gyönyörű kék hatalmas pillákkal 😍 örökölherti elözö generációtól.életben nem gondoltam volna hogy kék szemü fiam lesz :)
2019. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Apa barna szemu, en kek, lanyunk 4 eves, es kek a szeme. En csak remeltem, hogy kek szemu lesz. Anyosom barna, aposom zold szemu. Nalunk anyu kek, apu barna szemu volt. Tesom is kek szemu.
2019. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Az első teljesen jól leírta, erre jött még egy csomó laikus válasz tippelgetèssel, meg nagyszülőktől örökléssel.. A szülőktől kapjuk a géjeinket és ott a válasz az első hozzászólásban:)
2019. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálunk anya (én) barna szemű, apa kék szemű. A kisfiamnak barna a szeme, a lányomnak kék. Mindketten barna szemmel születtek, mondta is anyukám a másodiknál, na ő sem lesz kék szemű, erre másnapra bekékült neki, és azóta is olyan színű.
2019. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Elso valaszolonak, gondolod ha ertene amit irsz, kiirta volna a kerdest? 🙃
2019. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Akkor lefordítom az első választ egyszerűbbre: nem, nem csak barna lehet:)
2019. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A férjem szeme barna, az enyém zöld. Ikreink vannak, az egyikőjüké világos tengerkék, a másiké barna.
2019. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!