Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h a 18. hèt vègèn mèg...

Lehet h a 18. hèt vègèn mèg nem èrzek igazi mozgàst? Inkàbb mintha valami csiklandozàs szerűsèg, nem buborèk! Nektek volt hasonlò?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, először ez csikizés volt, mintha belülről símogatna valaki. Ezt is csak 19 hetesen kezdtem érezni. A másodiknál buborékok voltak, már 15 hetesen éreztem.
2019. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh köszi, akkor nem vagyok egyedül mert mindig ezekröla buborèkokrol olvasok de nekem mèg nem volt...kedden leszek pontosan 19 hetes..akkor mèg nem vagyok lekèsve?
2019. márc. 15. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 19 hetes, semmilyen mozgást nem érzek még..

Szóval asszem nem, nem vagy lekésve.

2019. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó neked is, azt gondoltam csak nàlam van ez így.
2019. márc. 15. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam kB 17hetesen aztán már ez az érzés sem volt, majd kB 19hetesen már rendes nagy mozgást éreztem, de nem minden nap. Úgy igazán 22-24hetesen indult be a buli! :)

Másodikkal szintén valahogy így. :)

2019. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsonel 19hetesen ereztem eloszor a magzatmozgast.


Masodikkal most vagyok 15hetes es semmit nm erzek, se buborek, se semmi, azt sem tudom elkepzelni, h az milyen lehet :D


Szoval, nm vagy elkesve, de sztem par nap es erezni fogod, bar en elsore nm voltam benne buztos h ot erzem, csak mikor ismetlodtek a mozgasok, akkor valt vilagossa :)

2019. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!