Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy felelőtlen életet él a...

Ha egy felelőtlen életet él a leendő anya, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Röviden leírom ezt a borzalmat, ami most zajlik. Megismertem egy lányt (általános iskolában már ismertem mondjuk anno ) és rövidesen teherbe esett . Az egész időszak kb 3-4 hónapot takar , az együttlétünk. Tudtam, az elején sok ember mondta hogy vigyázzak vele, mert durva ügyei vannak. Röviden: iszik és ekizik/ speedezik alkalomszeruen. Ezt mind elnéztem neki, mert én sem vagyok egy szent, mondtam neki párszor hogy megértem a gondjait (sajnos meghalt az édesanyja 10 évesen) de jobb lenne ha nőként viselkedne és nem csinálná. Aztán az elején már miután elmentem benne párszor közölte , hogy nem szedi a gyógyszert már , mert úgyis sokáig szedte 1-2 nap belefér . Egyetértettünk , hogy az tényleg nem gond de több ne legyen ilyen. Aztán mondta pár hét múlva hogy lehet mégis az. Ez kb. Vicc nélkül jó pár hete volt , vettem egy tesztet amit nagy nehezen (én naiv nem előttem csináltattam meg) irt hogy nyugi , negatív lett. Egy hétre rá kinyögte, hogy két csík volt mégis , pozitív. A gond csak az, hogy alkalmanként ivott továbbra is bort stb barátnőivel, meg a legelején ekizett is. A kapcsolatunk teljesen szétment , nekem elegem lett minden ilyenből, meg ahogy beszélt és bánt velem (arrogáns,bunkó módon viselkedett velem szeretet címszó alatt,nem lényeg most) Nem megy el azóta sem megnézetni,mindig húzza az időt. Apját is bele kellett vonni már h tud-e róla,neki azt hazudta nincs semmi, azért nem jön meg neki mert évek óta gondjai vannak nyugi.O elhitte neki és ezért is én vagyok a hibás. Kérdésem: ha hétfőn elmegy megnézetni, és kiderül több mint 12 hetes, és párszor ivott, fix h egy sérült beteg gyerek lesz? Már totál ideg vagyok. U.i. Nagyon gazdagok,ezért tehet meg bármit úgy érzi. 24F (24L a lány )

2019. márc. 16. 01:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy hete azt írta megjött neki. Eddig is kicsit késve jött meg neki folyton . Most így akkor nincs semmi szerintetek? Megint lefogyott stb... komoly a kérdés , nem mehetek fel hozzá kb így a jelekből próbálom összerakni mi van. Megjött neki: így is lehet még az? Mert olvastam már olyat is hogy ritka esetben továbbra is tarthat a vérzés terhesség alatt is. Válaszoljatok kérlek
2019. márc. 26. 07:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megjött neki? Sehonnan.

A csaj agya elszállt két eki között, és lövése sincs, mikor kéne megjönnie, bevette-e a fogamzás gátlót, kivel szexelt, volt-e gumi.

Lehet, hogy ő se tudja, hogy terhes-e, főleg ha (ezek szerint) még mindig nem volt orvosnál.

De az is lehet, hogy veled szórakozik, és egyszer ezt mond, egyszer azt. De azt mi megint csak nem tudjuk, hogy melyik a hazugság.

Mi az, hogy nem mehetsz fel hozzá? Nem vagytok már kisgyerekek, akiknek ehhez engedély kell a szülőktől. Beszélj vele személyesen, hogy anyjával szórakozzon, és ezek után nem hiszed el egy szavát se. Menjetek el együtt dokihoz, ő választ orvost, te fizeted.

2019. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj a patikaba, vegyel egy terhessegi tesztet, azutan menj fel a csajhoz es mond meg neki hogy melegen ajanlod a drogos pofajanak hogy onszantabol pisilje le a tesztet.

Jatszon a sajat, de csakis a sajat eletevel!

2019. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 qborka ***** válasza:
0%

Én ismerek olyan fiatal lányt, akinek apa anya kokaint, speedet fogyasztott. A lány egészséges és okos.


Egy barátnőmmel voltam fesztiválon , ittunk, táncoltunk. röviddel utána derült ki, hogy 3 hónapos terhes. A kislány okos és nagyon tehetséges táncban.



Nyilván ne vedeljen az ember lánya , ha várandós, de ha megiszik néha egy kevést bort, attól nem lesz baja a gyereknek.


Viszont olyanról is hallottam, hogy alkalmi parti drog fogyasztó terhes lett, lejött mindenről teljesen és szülés után megkattant, nagyon durva baby blueja lett.

2019. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 qborka ***** válasza:

Bármennyire is lepontoztak, a tény az tény. Nem minden baba sérül, ha a szülő felelőtlen. :D :D


Teljeesn józan életet élő szülőknek is lehet kretén, beteg, sérült gyereke...

2019. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!