Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhességnél bő...

8 hetes terhességnél bő mennyiségű vérzés járt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Mi lett a végkifejlet? Tegnap reggel óta menses szerű vérzés! Baba meg van de egy héttel sajnos kisebb! Mire lehet számítani?

2019. márc. 16. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 13 hetesen volt. 5cm-es hematoma okozta. Azóta már 24 hetes kismama vagyok :) kórházban vagy legalább? Engem decemberben azonnal befektettek.
2019. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Semmi jóra :(

Kaptál rá valamit?

2019. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Korhazban vagy? Mit kapsz a verzesre? Tudjak mi okoza a verzest?
2019. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon nem jo :( elmentel korhazba legalabb? Ott nem mondtak mi okozza?

Ilyen pici magzati korban egy mm is sokat szamit es nem tudjak minsig pontosan merni, raadasul nem mindig mervado az az egy het idosebb terhessegnel is boven elofordul de semmi jelentosege, kesobb tortent meg a fogantatas vagy valami

2019. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórházban! Hazajöttem! Injekciót adtak! Nem tudni pontosan mi okozta a vérzést arra gyanakodnak megjött a mensesem mert pont tegnap lett volna esedékes ha nem lennék terhes! Mostanra alábbhagyott de jött eddig rendesen! :( Hétfőn reggel kell mennem ultrahangra ahol a saját orvosom illetve egy genetikai ultrahangos néz meg! Nem tudják eldönteni, hogy a baba él e?! :( Ahogy írtam egy héttel kisebb de atombiztos a fogantatás ideje sajnos! Jelenleg 3 mm-es! Csütörtök délután is volt egy hüvelyi ultrahangom ahol azt közölte az orvosom a petezsák már üres missed abortion! Előtte szikhólyagot és magzati csomót látott! Tegnap reggel bevéreztem egy másik orvos a kórházban ő találta meg a babát a petezsákban azt mondta a petezsák nem üres de korántsem rózsás a helyzet! Képet is szerettem volna kérni de azt mondta erről most inkább ne! De nem bántaná még mert lehet, hogy még alakul....
2019. márc. 16. 22:06
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Le pontozhattok csak mert nekem hematomám volt. Kedves kérdező! Így valoban nem sok jót jelent. Nekem 1 hetet kellett bent lennem, exacylt és rutascorbint kaptam. Biztos nem jöttem volna haza, pedig nekem van már egy 15 hónapos fiam addig amíg bent voltam férjem volt itthon a gyerekkel.

Feküdj, feküdj és feküdj. Semmi házimunka! Most pihenni kell és majd ultrahangon kiderül, de baromi fura, hogy nem feküdtél/fektettek be. Ilyenkor fenyegető vetélés miatt szoktak + ultrogestant adni.

2019. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálam hematóma okozott bő vérzést heteken át. Azóta 4 hónapos a fiam.

De nálam 6 hetesen szívhang volt, és a hematómát uh-val is megtalálták.

2019. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
8 hetesen a 3mm nagyon kicsi. 6 hetes terhesség kb.
2019. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Február 4.-én fogant meg a pici!
2019. márc. 16. 23:04
 10/16 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Bocsanat, hogy annyi kerdest feltettem de igy tobb ralattasunk lett a helyzetedre ami valoban nem tul biztato. Nagyon sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy. Most sokat nem tehetsz mint hogy fekudsz es csak a mosdoba mesz ki, ez az idealis ilyen helyzetben. Remelem a kovetkezo uh utan jobb hireket mond az orvosod.

2019. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!