Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 13. Heténél tartunk....

Terhesség 13. Heténél tartunk. Viszont pár napja alhasi nyomást érzek. Mintha egész nap érezném a hugy hólyagomat. És bonuszban még szurkáló érzéseket is tapazstalok itt-ott. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Felhívtam a védőnőt a dokim elutazott holnap után jön haza. Védőnő szerint normális... nő a méhem.. stb. Hasonló tapasztalat esetleg valakinél?
2019. márc. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Normálisak. Magne b6 segít :)
2019. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!! De azis normális hogy egész nap érzem a hugyhólyagomat? Mozgásra pl. Leülök felállok még jobban :D engem ez aggaszt.
2019. márc. 18. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 13. Hetben vagyok és abszolút ugyanezt érzem!

Nő a méh és kezd ott lent szűkös lenni a hely , ez által nyomja az ott levő szerveket pl a hugyholyagot is , én pl eddig nem jártam éjjelente pisilni az elmúlt 5-6 napban már éjjel minimum 3x kelek pisilni !

Szerintem ez tok normális , én nem aggódom ezen ! Szerintem te se tedd, csak árt nektek !


Boldog babavarast !

2019. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A méhed növekszik , ami azzal jár hogy a környező szerveket nyomhatja. Ennek köszönhető a folyamatos vizelési inger, később még durvább is lehet és jön a tüdőre nehezedő nyomás miatti légszomj is . Ezek a terhesség szépségei 😁. Ennek ellenére jobb az óvatosság , hisz a terhesség alatt megnövekednek a húgyúti fertőzések esélyei , ezért nem árt ha legalább a háziorvoshoz elmész és ha indokoltnak látja esetleg egy vizelet vizsgálatra elküld .
2019. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. márc. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!