Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek attól, hogy újra terhes...

Félek attól, hogy újra terhes vagyok, tanácsok, észrevételek?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom. Szerettünk volna kistesót de csak később aztán kiszakadt az óvszer. Mindig össze vissza jött meg amióta csak az eszemet tudom. Hivatalosan 13án kellett volna. Nem történt meg. Ugyan úgy érzem magam mint amikor terhes voltam a kislányommal. Nem volt olyan régen, hogy ne emlékezzen. Tesztet már csináltam amikor el kezdődtek a rosszul létek de az negatív lett de akkor még nem is voltam úgy mond elkesve csak kíváncsi voltam. Félek, sőt rettegek, hogy mi van ha terhes vagyok és nem tudok eleget foglalkozni majd a kislányommal. Volt valaki hasonló cipőben? Az abortusz szoba sem jöhet. Nem Magyarországon élünk és itt csak nagyon nyomós indokkal veszik el a babák életét de ha lehetne sem mennék. Félek és nem tudom mihez kezdjek.
2019. márc. 18. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tesztelj. Teljesen feleslegesen idegesíted magad, egyáltalán nemb biztos, hogy terhes vagy.
2019. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Tesztelj
2019. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is tesztelj, nem attól leszel terhes.

Ha mégis: 15 hónapos lesz, mire megszületik a tesó. Az első év kemény, de utána könnyebb lesz, mint ha 5 év lenne köztük.

2019. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap az első utam lesz az, hogy vegyek egy tesztet. Ezt ki is felejtettem belőle. Csak borzaztoan félek. Így is mindig az jár a fejemben, hogy rossz anya vagyok. A kislányom kezdettől fogva tápszeres. Nem tudom szoptatni egy egészség ügyi probléma miatt. De viszont közben elmondta a tesómnak is és ő azt mondta mindenben segítene ahogy eddig is tette. Csak azért még is elég para mert mindenki azt mondta eddig, hogy minimum 2 évet várjunk.
2019. márc. 18. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A jó isten áldjon meg, nem szoptatsz, ha ennyire nem akarsz gyereket, mikor kiszakadt az óvszer, miért nem írattál fel egy esemény utánit?
2019. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!

Szerintem csak feleslegesen stresszelsz.

2019. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm kedvességed. A 3. sorban olvasható, a kérdésedre a válasz. Nem fogok még egy lapáttal rátenni.

#6 4 tesztet megcsinált mindegyik negatív lett. De azért kértem időpontot az orvoshoz hogy nézzük meg mi a baj :)

2019. márc. 22. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen választ nem látok a 3.sorban.
2019. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!