Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő mire újra a régi...

Mennyi idő mire újra a régi leszek?

Figyelt kérdés
36hetes vagyok és gyakorlatilag már minden nehezemre esik, a cipőmet felvenni, felkelni az ágyból. Fáj a derekam,a hasam húzódik, a szeméremcsontom is fáj. Persze ezeket elviselem, de azért várom már a végét :D a kérdésem az lenne, hogy szülés után pár nappal ezek már ugye nem fognak gondot okozni, vagy erre is hetek kellenek, hogy az ember lánya rendbe jöjjön?
2019. márc. 20. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
És neked még gyereked sincs, akit el kell látni, mellé kell feküdni a kiságyába, felvenni, ha sír. Nyilván ezek a fájdalmak a baba miatt vannak, ha nem lesz a hasadban, nem lesz a plusz súly és hasfeszülés... Gondolom újat mondtam😀
2019. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Te még jo helyzetben vagy. 100%ban a babára figyelhetsz. Persze kell par het, mig helyrejossz.
2019. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, hogy ezt mondom, de lesz helyette mas (gatseb, ha beleegyezel a gatmetszesbe, csaszarheg, ha inditanak/kapsz oxitocint/EDAT, es a kevesbe szerencsesek koze tartozol, hogy meguszd a csaszart, vagy meg sok mas egyeb. Szules utan kb. 4 hettel lettem sokkal jobban, tudtam vegre normalisan menni, ulni, a hasam par nap alatt huzodott vissza. A testemnek kellett par honap, mire a kateterezes miatt mar vegre nem csipett egyaltalan pisileskor, es 3 ev kellett, mire nyugodtan tudtam aludni, mert vegre a gyerek is aludt. De nem mindenki jar igy, csak lelekben nem art ra keszulni, foleg, hogy 6-8 hetig a hormonok is durvan dolgoznak, es mar onmagaban az is durva tud lenni.
2019. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Soha, egy gyerek mindent megváltoztat.
2019. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom, nekem nem volt ilyen szar, mint az előttem szólóknak... :) A terhesség vége igen, de császár után élveztem, h végre tudok normálisan mozogni.
2019. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
A regi soha mar nem leszel szules utan, se testileg, se lelkileg ;)
2019. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már vártam, a "soha nem lesz semmi a régi" hozzászólásokat. :D nyilván egy gyerekkel teljesen más lesz minden, mint előtte, tisztában vagyok vele. Inkább arra irányult a kérdés, hogy a mozgás könnyebb lesz-e. De köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2019. márc. 20. 19:15
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szülés után még pár napig fájt a hasam, ha fel kellett ülni fekvésből, de kb ennyi volt. Repedtem, úgyhogy varrni kellett, de nem fájt egyáltalán. Még törökülésben is tudtam ülni.
2019. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Fizikailag 2-3 héttel szülés után egy még viszonylag meleg őszi délutánon kimentem az udvarra, hogy mint szülés előttig szinte minden nap összeseperjem a faleveleket

Baromira meglepődtem, hogy ami szülés előtt pár héttel 2-3 órámba telt és utána mint a jóllakott óvodás aludni kellett egy kicsit, akkor fél óra alatt úgy össze kaptam mindent, hogy még csak meg se izzadtam.

Ettől függetlenül soha semmi nem lesz ugyanolyan, de hogy a fizikai résznél maradjak szerintem sokkal jobb az állóképességem így másfél év után, rengeteget vagyunk szabadlevegőn, délelőtt és most hogy végre tavaszodik újra délután is. Erre munka mellett esélyem se volt. Tornázni járok, hogy segítsek a testemnek regenerálódni ( szétnyílt hasizom miatt, őrült hátfájás pl) illetve felkészülni a majdani újabb terhességre is.

Igazából nem is emlékszem a régi önmagamra és nem is akarok már soha olyan lenni újra.

2019. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. márc. 20. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!