Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő mire újra a régi...

Mennyi idő mire újra a régi leszek?

Figyelt kérdés
36hetes vagyok és gyakorlatilag már minden nehezemre esik, a cipőmet felvenni, felkelni az ágyból. Fáj a derekam,a hasam húzódik, a szeméremcsontom is fáj. Persze ezeket elviselem, de azért várom már a végét :D a kérdésem az lenne, hogy szülés után pár nappal ezek már ugye nem fognak gondot okozni, vagy erre is hetek kellenek, hogy az ember lánya rendbe jöjjön?
2019. márc. 20. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Konnyebb lesz persze!

A masodik babaval mar nagyon nehezen visletem a veget, foleg hogy a nagyot is el kellett latni ugye...

Szoval megszuletett es elmult minden ilyen jellegu fajdalom( derek, szemeremdomb stb) helyette fajt a csaszaros sebem egy par napig;) de ez mar egy masik tortenet😄

2019. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak hogy legyen valaki pozitív is, èn màr ahogy a kisfiam kibùjt teljesen jól èreztem magam. Nem esett nehezemre sem a mozgàs, se a pisilès, semmi. A szoptatàs okozott egy kis fàjdalmat az elsô héten, de aztàn az is kialakult. 3 nap utàn otthon már kutya bajom de volt. Nem fàjt semmim, a sebem pici volt ès gyorsan gyógyult. Nem lett aranyerem. Sàpadtabb voltam és nyilvàn igènyeltem volna sok alvàst de fizikailag nem èreztem magam rosszul, sôt! Szerencsèm volt, amennyi rèmsztorit èn is meghallgattam elôtte.... A sajàt anyukàm is csodàlkozott milyen jól vagyok, ô sem volt jól anno, tehàt ez tènyleg ember függô :) Szorítok :)
2019. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!