Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondta ezt a nőgyógyászom?

Miért mondta ezt a nőgyógyászom?

Figyelt kérdés
Első uh.-on voltam. Amikor elkezdtem mondani, miért jöttem: két hete késik a vérzésem, és pozitívat teszteltem, rávágta gúnyosan, hogy "ó hát a tesztek mindig pozitívak azoknak nem kell hinni, nem is biztos hogy terhes!" De azért megvizsgált, és tényleg terhes vagyok. De miért mondhatta ezt?
2019. márc. 21. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár nem mindegy? Örülj! Gratulálok a babához.

Amugy nincs igaza, ha a teszt pozitív, akkor biztos a terhesség. Ha negatív, az viszont nem biztos, hogy nem is vagy az ( pl ha túl korán tesztel az ember )

2019. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy fehérköpenyes Istennek gondolja magát, és te csak akkor vagy terhes, ha ő azt mondja.. barom..
2019. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én másik dokit keresnék inkább. Valószínűleg a későbbiekben is ilyen stílusban fog hozzáállni a dolgokhoz, hacsak nem perkálsz neki egy csomót a kedvességéért cserébe. Sok ilyen még simán azt is elvárná, hogy amennyit egy magánrendelésért elkérnek, még annál is többet adj.
2019. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem sem volt kérdés, másik orvost választok.
2019. márc. 21. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Azert mondta, mert egy paraszt🤷🏼‍♀️

Amugy gratulalok!

2019. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalosan amugy tenyleg orvosnak kell a terhesseget diagnosztizalnia. A tesztet lobogtathatnád akarhol, a 91. napos magzatkedvezmenyre sem jogositana.
2019. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer nálam is hasonlót mondott a doki, mikor először voltam nála.

Szerintem nagyon büszke volt magára, hogy ultrahanggépe van a rendelőben és csak ő mondhat biztosat, a kismama ezt nem tudhatja... Szerintem nincs sok sikerélményük :D

2019. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusú orvosokat hívom én nagy fehér isteneknek... És messzire el is kerülöm őket.
2019. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kiderűlt hogy terhes vagyok akor csak 6-7 hetsen akartam menni elsőként uh-ra, de sajnos az élet közbe szólt és 5 hetesen menni kellett vérzés miatt. Az orvos megvizsgàlt és miután látott egy petezsákot megkérdeztem hogy minden rendben van? Erre flegmán válaszolt hogy hogy lenne már minden rendben mikor véreztem!

Azért egy orvostól nem ezt várja az ember mikor ilyen helyzetben van :/ Fel is írt egy progeszteron pótlót. Elmentem másik orvoshoz és mondtam neki hogy ezt a gyógyszert kell szednem aztán megkérdezte hogy még is ki írta fel nekem ezt a gyógyszert? Úgy hogy én is kikaptam elsőre egy ilyen dokit

2019. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!