Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte csak fekvő pozícióban...

Szinte csak fekvő pozícióban fordul elő görcsölés? Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok, eddig azt sem tudtam milyen az a keményedés, vagy amikor "fáj", kb. egy hete tapasztaltam meg, azt hiszem... Viszont sokkal többször keményedik (ilyen "begörcsölő" érzés) amikor fekszem (csak az oldalamon szoktam, háton már szédülök). Fekvésnél gyakrabban érzek ilyen tompa, huzamosabb idejű menstruációs jellegű fájdalmat is. És ezek szinte mindig fekvésnél jönnek, ülésnél ritkán, állás/sétálásnál szinte soha (ma az egész délelőttöt végigsétáltam bababoltokban, és semmi bajom nem volt közben).

Mi lehet az oka, hogy fekvésnél jön ez elő? Lehet, hogy nagyon összekuporodva fekszem és összenyomom a hasam? (ma próbáltam jobban "kinyújtani" magam, párszor így is keményedtem éjszaka, de valamivel jobb volt...) Valamint azt vettem észre hogy mindig akkor fáj, amikor nem mozog a baba éppen, amikor aktív, akkor nem érzek ilyen fájdalmakat...

Mitől lehet ez? Volt valakinek hasonló?

Orvoshoz nem rohangálnék ezzel, a fájdalmak nem ismétlődnek sokszor, nem kibírhatatlanok, folyásom és egyéb tünetem nincs... védőnőnél pont jártam, és szerinte tök normális ez...azt ő sem tudta megmondani, hogy nekem miért pont fekvésnél jelentkezik, mert másnak épp fekvés hatására szokott javulni...Én gyanítom hogy valahogy rosszul fekszem, de érdekelne más tapasztalata...


2019. márc. 22. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
37hetes vagyok.és szintén az esetek 98%ban fekvésnél jön elő.állásnál gyaloglásnál nem vettem észre,ülésnél ritkán.de fekvésnél többdáször.én se tudom miért akkor jön mikor fekszem...
2019. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!