Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kellett valakinek hematóma...

Ildi32 kérdése:

Kellett valakinek hematóma melletti barnás vérzés mellett cleaxen injekcióval szúrnia magát; hogy a sok fekvéstől nehogy trombózist kapjon? Most vagyok a terhességem 20. hetében.

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. De nekem 17.hetre el is múlt. Való igaz egy 1 éves mellett nem lehetett sokat feküdni
2019. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetes vagyok, sajnos még megvan a hematoma, 12 hetesen derült ki. Nem kell szúrni magam. De amennyit tudtam feküdtem. Mit kell szedned? A hematoma mekkora?
2019. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 18+3 naposan derült ki; hogy hematómám van a méhlepény tetejénél; akkor 3×2 cm-es volt. Remélem most már kisebb. Kórhàzban vagyok. Először két napig ömlött belőlem a vér; aztán barnázni kezdtem. Azt mondtàk ez jó; mert ürül a hematóma. Magnerotot kell szednem 3×2; 2×1 vastablettát. Szedek még femibiont is. Állandöan feküdnöm kell; csak enni; wc-re és fürdeni kelhetek fel. Ezért a főorvos cleaxen injekciót rendelt el nekem; meg akarja előzni; hogy a sok fekvéstől trombózist kapjak. Minden este be kell szúrja valaki.
2019. márc. 23. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura, nekem nem volt ennyire szigorú a fekvés, pedig 8x5 centis volt a hematoma, amikor elontott a vér 12 hetesen, 18 hetesen meg 10x1 centis volt
2019. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert nekem előlfekvő méhlepényem is van; ami teljesen fedi a méhszàjàt; üléskor; álláskor is vérzést okozhat.

Emelett van a méhlepényem másik végénél egy hematóma.

2019. márc. 24. 06:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Kitartást! Nem kevés stresszel jár! Én is aggodok mindig!
2019. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!