Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki csinálta azt hogy csak...

Valaki csinálta azt hogy csak ameddig tudta, titkolta környezetében hogy terhes? Hogy ne rajta csámcsogjanak?

Figyelt kérdés

Mindenki büszke,meg kikiáltja a nagyvilágba amikor terhes,de én nem szeretném majd elmondani senkinek.Anyámnak,neki is csak 3 hónap után majd maximum.Se facebook,se net,se szomszédok.Nem azt mondom hogy mennyire titkolnám,de magamtól nem akarom elmondani,olyan érzés mint előre inni a medve bőrére.Szülessen meg egészségesen,miegymás,és akkor biztonsággal,nyugodtan mondhatom hogy van gyermekem.Az apát is megkérném ugyanerre.Ha nagy hasam miatt valaki rákérdez,rendben,de ne híreszteljük.

Rendben van ez így ?


2019. márc. 26. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi is így terveztük, hátha mégis történne valami, de aztán nem tudtam magamban tartani és elmondtam anyáméknak, túlságosan boldog voltam. Barátokon és családon kívül nem tudta más, nem is kérdezték, csak amikor már látszott.
2019. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan gondolkodom, szerintem jól van ez így!
2019. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lenne?
2019. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyanígy csináltam. Soha nem híreszteltük, persze nem is rejtegettem a pocakomat, nagyon büszke vagyok rá. Aki látott és rákérdezett annak persze elmondtam, a családunk, barátaink tudtak róla, de se facebookra, se sehová nem tettem föl, szerencsére apuka is így gondolkozott. Aki fontos, tud róla. Lassan megszületik, abban egyetértünk, hogy a születése után teszünk fel róla egy szem képet, és aztán ennyi. Ne a gyerekemet nézegesse senki, illetve ha akarja, nagyon-nagyon szívesen várjuk látogatóba.
2019. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi is ìgy csináltuk mindkettőnèl, szerintem ez a normálisabb
2019. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi senkinek nem mondtuk el csak akinek muszáj volt. Volt aki csak a 8. hónapban tudta meg pedig közeli barát de kicsi pocakom volt és nem látszott. Nem posztoltam ki soha sehova (meg mást sem szoktam), nekünk így volt jó. Sokkal nyugodtabb terhességem volt mintha mindig mindenki mindent azonnal tudni akart volna és a nyakamra jártak volna.
2019. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Egyik kolleganőm csinalt ilyet, majdnem 8 hónapos volt, mikor bejelentette.

Munkahelyi szempontból nagyon aljas húzás szerintem.

Emberi szempontból meg nekem fura, hogy titkolja, szégyelli a gyerekét szinte.

Az, hogy valaki nem teszi fel netre meg nem kürtöli világga, az viszont teljesen normális, nyilván aki fontos, az fog róla tudni. :)

2019. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Mi is így terveztük, aztán a hetedik héttől állandóan hánytam, vagy minimum falfehér voltam és masszív émelygéssel küzdöttem, a család azonnal levette. Ha van szívhang, a 8. hétre már valami 96-98% túlélési ráta van, szóval mi úgy voltunk vele, hogy oké.

A másik meg, hogy munkahelyen azért érdemes mondani, mert ugye nekik is készülni kell pótlással, másrészt ha bejelented, nem rúghatnak ki, nem tehetnek át olyan pozícióba, ami veszélyeztetheti a babát, ilyenek. Nálunk meg fél nap alatt mindenki tudta.


Amúgy mikor megszületik, akkor meg aggódhatsz, hogy jól feljődik-e a mozgása, gyarapodik-e rendesen, megtanul-e időben járni/beszélni/bármit, szóval nem, nem fogsz megnyugodni akkor sem, ha kibújik.

2019. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem rendben van.

Jogod van eldönteni mikor ki tudjon róla.

2019. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Jelen.

Jelenleg 22hkm vagyok.

Csak a csalad tudja. Meg az ismerosok ha rakerdeznek nem tagadom.nagy a csipom igy annyira nem latszik kb mintha most lennek 3 hos terhes.

Nalam meg a munkaltatom se tudja majd ha erzem hogy nem tudok dolgozni akkor szolok neki.

Ugyanaz az elv mint nalad. Szulessen meg es akkor bejelentjuk a fbon is.

Boldog babavarast! 😊

2019. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!