Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napja késik a menzeszem, és...

9 napja késik a menzeszem, és 3 teszt negatív. Lehetséges a terhesség? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szóval a párommal megszakítással védekezünk. Már lassan másfél hetet késik a menzeszem. Csináltam 3 tesztet 3 különböző napon, és mindhárom negatívat jelzett. Utóljára kb. 2-3 hete lehettünk együtt...

Egyáltalán nem érzem előjelét annak, hogy meg akarna jönni. Néha picit szúrkál a petefészkem környéke, puffadok, hányingerem is van enyhén néha (bár nekem egyébként menzesz előtt is előfordul, vagy bármikor :D), és a szaglásom nagyon furcsa. Például az imént elkapartam egy icipici pattanást az arcomon, és a saját vérszagomtól is hányingerem lett, illetve mások számára nem érezhető szagokat érzek.

Nem gondolnám, hogy bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket, mert egyáltalán nem vagyunk családalapítási projektben, szóval ezek tények.

Várom a sztorikat. :)



2019. márc. 27. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta a teszt a nemvárt után 1 héttel sem...igaz nem volt szabályos ciklusom sem, hormon gondok miatt...
2019. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Nézd meg ezt, a 6. És 8. Válaszoló vagyok

2019. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze, mindenképpen jelzem, ha van valami változás. Ma reggel mintha egy icipicit görcsölt volna a hasam, de már lehet magamnak vonzok be tüneteket.
2019. márc. 28. 10:18
 14/16 A kérdező kommentje:
Azóta annyi történt, hogy két napja picit barnázgatok, és amikor pisilni megyek enyhén véres a papír, de nekem korántsem ilyen szokott lenni... :( Fogalmam nincs mi a bajom, de jövő héten biztosan elmegyek orvoshoz.
2019. márc. 31. 12:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező azóta mi történt?
2022. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azóta nem lett baba, ha jól emlékszem kimaradt egy ciklus… Azóta egyszer volt még egy ilyen, hogy decembertől márciusig nem jött meg, voltam orvosnál, és volt egy petefészek cisztám. :(

Szerencsére semmit nem kellett vele csinálni, magától felszívódott.

Úgy látszik, hogy pár évente előfordul velem ilyesmi, mert nincs semmi más nőgyógyászati bajom :)

2022. ápr. 2. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!