Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nezzek ezek utan noverem...

Hogy nezzek ezek utan noverem szemebe? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
En jelenleg 17+4 terhes vagyok. Nagy orom volt mikor tavaly decemberben noverem be jelentette hogy babat varnak. Nem is gondoltam volna hogy ra 2honapra en is terhes leszek. De viszont sajnos szurnyu dolog tortent vele 23hetesen elhalt a magzatja. Engem ez nagyon megviselt. Aprilisban talakoznank de nem tudom hogyan nezzek a szemebe ugy hogy ne sirjam el magam. Azota aggodom en is hogy velem minden rendben legyen.
2019. márc. 29. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nézz a szemébe, és sírd el magad.
2019. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan ilyen helyzet állt elő nálunk is a családban. Akkor én vetéltem el a 20. héten. Ugyan azt tudom mondani, mint az előttem író: nézz Rá, és sírj, ha ez jön akkor! Sírjatok együtt, és öleld át! Így érezni fogja a törődést és az együttérzést a ti boldogságotok mellett is.

Nálunk ez nem történt meg, egyetlen családtagunk oldaláról se. Mindenki úgy csinált, mintha nem történt volna semmi. Ez volt a legrosszabb, ami még egy ilyen helyzetet tetőzött is. Sehol nem éreztük a törődést, a támaszt akkor, amikor a legnagyobb szükségünk lett volna rá.

Te ne csináld ezt!

2019. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az első 2 válaszadóval
2019. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár én kora terhesen vetéltem el, de nagyon fájt.

Barátnőm is terhes, 2 hét volt köztünk.

Tapintatosan rákérdezett h hogy érzem magam, beszélgettünk. Azóta nem hozza fel a dolgot. De tudom ha szeretnék róla beszélni, a támaszom lenne.

Nincs rossz érzésem mikor meglátom a pocakját, v beszélünk a kicsiről.

Van h rámtör a sírás, mikor itthon vok (és túl sok időm van gondolkodni).

Emiatt ne érezd magad rosszul! Idővel neki is könnyebb lesz.

Ebben a helyzetben nincs "tuti" módszer h h viselkedj.

2019. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugynazt tudom mondani, mint az előttem bválaszolók. Nézz a szemébe és sírj nyugodtan. Adj neki támaszt, hidd el sokkal jobb, mint ha ugy teszel, hogy semmi nem törtent.
2019. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazt tenném mint amit az első írt.
2019. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat. Meg neheziti a helyzetemet hogy van egy 6eves kislanyom akinek meg el kell mondanom a dolgokat de meg nem vitt ra a lelek. De valahogy meg kell oldanom.
2019. márc. 29. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenül is részvétem a családnak... Amúgy is borzasztó ilyeneket hallani, de éppen 23 hetes kismamaként főleg.


Szerintem próbáld meg az örömödet most háttérbe szorítani, hogy teljes támogatásodról tudd őt biztosítani. Kezdeményezd a kérdést és hagyd beszélni róla. Ha elutasító, ne eröltesd. Ennyit tudsz tenni.

2019. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratnőm terhes lett, kb. 2 honap múlva en is. Én a 9. héten elvetéltem. Őszinte leszek, borzasztóan ereztem magam, nem is akartam vele találkozni, de ő azért jött. Beszélgettünk, néha megkérdeztem hogy erzi magát, néha mesélt. De leginkább kerültem a témát és azt hiszem ő is. Tudom önzőség, irigység, minden volt bennem... sajnáltam magam. Nem mondom, hogy túltettem magam rajta, de most már tudok örülni az ő boldogságának. Talán segít a dolgon, hogy Jelenleg 7 hetes vagyok, de még nem mondtuk el senkinek, neki sem...
2019. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tartom vele a kapcsolatot sokat beszelunk az esetrol is el is mondta hogy mi volt a gond. Meg nekem szolt masodiknak elso a parja volt. De meg szemelyesen nem talalkoztam vele.
2019. márc. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!