Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, akinek az elso trimeszter...

Van, akinek az elso trimeszteri hanyinger ejjel jott?

Figyelt kérdés
Este indul, es ha ebredek ejjel is erzem, van, hogy emiatt ebredek. Reggelre altalaban elmulik.
2019. márc. 30. 06:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Erdekelne, hogy ki hogy kezelte, kolat ugye ejjel nem innek inkabb.
2019. márc. 30. 06:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első hetekben csak éjszaka voltak rosszulléteim akkor rostos levet ittam aztán rááltam a citromos vízre, napközbe pedig citromotot szopogattam :D elég hatásos volt
2019. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet, kiprobalom.
2019. márc. 30. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első trimeszterben hánytam is éjjel, azon semmi nem segített, csak ha ettem egy kis kekszet akkor enyhült minimálisat.

Most a második trimeszterben vagyok és mivel már csak a hányinger maradt meg éjszakára, így a savlekötő bőven elég szokott lenni, hogy aludni is tudjak.

2019. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 evita1919 válasza:
Én szinte csak éjjel voltam rosszul. Olyankor pár szem kekszet ettem tejjel. Néha kb 1 dl szénsavas üdítőt ittam. Nagy enyhülés volt.
2019. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!