Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha házidokihoz szeretnék...

Ha házidokihoz szeretnék bejelentkezni táppénz miatt, mondják időpont kérésnél, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még csak a hatodik hétben járok, nőgyógyászhoz jövő héten megyek. most viszont a rosszullétek miatt úgy érzem táppénzre kell mennem, nem tudok dolgozni. Ha felhívom a dokit mondjam már előre,hogy babát várok? Az ok amiért kérdezem, hogy nem szeretnék beteg emberekkel egy váróteremben ücsörögni, ha időpontom van akkor is simán van hogy fél órát ott szoktam várni. Vagy túllihegem?
2019. ápr. 3. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Engem is kirúghattak volna és szerintem akárkit kirúgnának ha hetekre elmegy táppénzre. Utána már hiába mondod azt ,hogy bocs de terhes vagyok,nem rúghatsz ki.. ha már kezében a felmondólevél.

A terhességet bizonyítani kell és majd akkor leszel védett.

2019. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Arra figyelj ne 9-es kóddal vegyenek fel táppénzre,mert akkor egyből kiderül a terhesség a munkahelyeden is a papírból.
2019. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!