Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehetünk együtt a...

Mikor lehetünk együtt a párommal? 11+1 hetes terhes vagyok.5 hetesen volt egy kis barnázásom de utrogestant kaptam rá és egyből elmúlt. A doki mondta, hogy a szexel várjunk a 12. hétig. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval akkor 5 hetesen a doki mondta, hogy várjunk a 12. hétig. Múlt héten voltunk nála, mindent rendben talált, a baba szépen fejlődik de a szexet elfelejtettük megkérdezni tőle és nem akartam ezzel felhívni. Csak 4 hét múlva megyünk hozzá újra. Esetleg 1 hét múlva már együtt lehetünk óvatosan? Ne szóljatok le kérlek nem a szex a legfontosabb természetesen csak a párommal nagyon szeretjük egymást és szeretnénk együtt lenni. A boldogsághormonok a babának is jót tesznek. Azt olvastam, hogy a sperma méhösszehúzódást okozhat ezért nem belém menne el. Az orgazmussal mi a helyzet? Kérlek akit szintén “eltiltottak” a szextől terhesség elején írjon a tapasztalatokról.

2019. ápr. 8. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én tuti megvárnám a dokihoz menetelt és megkérdezném.
2019. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én terhesen egyáltalán nem kívántam a szexet, egy nyűgös, folyton hányingerrel küzdő nő lett belőlem...hát nem vagyunk egyformák, örülj neki, hogy te más vagy :)
2019. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mindenesetre én megvárnám a doki tanácsát a helyedben
2019. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Semmi elítélendő nincs abban, h kívànod a pàrod, akit szeretsz, és a kérdésed stílusa alapjàn sem tünsz olyan embernek, aki " pillanatnyi" élvezet miatt kockàztatnà a magzata épségét. Szerintem nyugodtabb lenne az együttlét, ha megvàrnàtok, míg ràbólint a doki.
2019. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam de mi megvártuk a 12. hetet, az orgazmus és spermák csak az utolsó hetekben okozhatnak méhösszehúzodást. Vannak akiknek akkora libidója a terhesség alatt hogy nem bír magával :D nem lehet elvárni hogy azalatt a pár hónap alatt egy kismama se szexeljen, kivéve persze ha valami más miatt elvan tiltva de egészséges terhességnél semmi gondot nem okozhat
2019. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Engem is eltiltottak szinten barnazas miatt, de csak 10 hetig. Most vagyok 9+6hetes, tegnap egyutt voltunk, egy kicsit gorcsoltem orgazmus utan, de nem volt veszes es hamar elmult. A spermaval sem lesz kulonosebb gond. Varjatok meg a 12 hetet es aztan bujatok ossze es ha veletlenul barnazol es verzel akkor hivd fel az orvosod es konzultalj vele. Teljesen normalis hogy hianyzik a szex.
2019. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Bevallom, hogy ebben a 6 hétben háromszor volt orgazmusom álmomban, arra keltem fel. Egyfolytában erotikus álmaim vannak és jobb lenne a párommal megélni mint álmodni róla. Egyébként nem volt bajom tőle, nem fájt a hasam. Ezért is kérdeztem, hogy az orgazmussal mi a helyzet. Ha mondjuk nem hatolna be csak kényeztetnénk egymást amíg nem megyünk dokihoz :) Csak azt is olvastam, hogy pont az orgazmus miatt tiltanak el nőket a szextől terhesség idején. Megvárom akkor szerintem ezt a 4 hetet, ennyit már kibírunk. Addig meg maradnak az álmok :)
2019. ápr. 8. 15:31
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

5-ös vagyok

Az erotikus álmok engem se kerültek el akkor :D az orgazmustól nekem is kicsit feszül utána a hasam de elmúlik :)

2019. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta 12. hétig várjatok, akkor a 12. hét után nyugodtan legyetek óvatosan együtt. A sperma nem okoz méhösszehúzódást, az utolsó hetekben szokták mondani, hogy segíthet megindítani a szülést az összebújás, mert a sperma felpuhíthatja a méhszájat, de ez nem hinném hogy bizonyított lenne..az orgazmus viszont még nem terhesen is méhösszehúzódást okoz, csak akkor nem igen érezni, mert nincs semmi a méhedben, nincs, ami kitöltse. Így várandóssan viszont határozottan érezni, főleg előrehaladottabb időben, ahogy megkeményedik a has orgazmus alkalmával. De ez tök normális
2019. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fiatallányka ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy ha átlépsz a 12.hétbe mégiscsak hívd fel a dokit és kérdezz rá hogy együtt lehettek e.

Szerintem semmi nincs abból ha emiatt hívod fel, és akkor biztos kézből tudod és várnotok sem kell.

Minden jót Nektek! ☺️


33 hkm

2019. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!