Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehetünk együtt a...

Mikor lehetünk együtt a párommal? 11+1 hetes terhes vagyok.5 hetesen volt egy kis barnázásom de utrogestant kaptam rá és egyből elmúlt. A doki mondta, hogy a szexel várjunk a 12. hétig. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval akkor 5 hetesen a doki mondta, hogy várjunk a 12. hétig. Múlt héten voltunk nála, mindent rendben talált, a baba szépen fejlődik de a szexet elfelejtettük megkérdezni tőle és nem akartam ezzel felhívni. Csak 4 hét múlva megyünk hozzá újra. Esetleg 1 hét múlva már együtt lehetünk óvatosan? Ne szóljatok le kérlek nem a szex a legfontosabb természetesen csak a párommal nagyon szeretjük egymást és szeretnénk együtt lenni. A boldogsághormonok a babának is jót tesznek. Azt olvastam, hogy a sperma méhösszehúzódást okozhat ezért nem belém menne el. Az orgazmussal mi a helyzet? Kérlek akit szintén “eltiltottak” a szextől terhesség elején írjon a tapasztalatokról.

2019. ápr. 8. 14:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz :) Fel fogom hívni a dokit, úgy én is nyugodtabb leszek.
2019. ápr. 9. 09:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam, nekem is 5 hét pár napos barnázásom volt, én is utrogestant kaptam. El is múlt. Nekem azt mondta a dokim hogy 12. hétig hanyagoljuk a szexet, az a kritikus időszak. Azt mondta hogy konkrétan a behatolás ami bajt okozhat, nem pedig az orgazmus, mert a terhesség elején még nagyon lent van minden a magzat, méhszáj stb.. és azért tiltják hogy a férfi nehogy megsértse.

A 12. Hetet mi meg is ünnepeltük egy együttlét keretében :D se akkor se azóta nem volt baj közben, (most a 17. hétben vagyok) pedig szinte aktívabbak vagyunk mint a terhesség előtt.

2019. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!