Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, de úgy...

5 hetes terhes vagyok, de úgy érzem magam, mint egy pöffeteg?

Figyelt kérdés
Fel van puffadva a hasam, ezért bő ruhákat veszek föl,mert szerintem már rákèrdeznènek a hasamra. De hiába nagy a hasam,nem jönnek a gázok és szèkrekedèsem sincs. A gyomrom is fura,de nincs igazán hányingerem sem. Miért van ez akkor?
2019. ápr. 11. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor még nem tudtam hogy terhes vagyok én a babra fogtam azt az iszonyatos puffadás amitől ülni se tudtam :D próbálj egy kicsit sétálni hátha beinditja a bélmozgást vagy vegyél be espumizánt azt terhesen is lehet szedni. Ez a puffadás teljsen természetes és lehet meg is fog maradni a 12. hétig
2019. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is 5 hetes vagyok ;) 5+2!szinten így érzem. Ma felvettem a terhes farmert! Kicsit így kenyelmesebb
2019. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt ugyanez. 5+4 és terhes farmert kell hordanom, mert nem jön rám más. Mondjuk én eleve nagyon vékony vagyok, úgyhogy nem csodálom,hogy rögtön meglátszik egy kis puffadás is. Amúgy én sem érzem hogy fél lennék fújódva, de úgy nézek ki na :D
2019. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!