Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+1 napos várandos vagyok....

37+1 napos várandos vagyok. Ki hogy èrzi magát a mai napon?

Figyelt kérdés
Èn egèsz nap aludni tudnèk ès nyomott vagyok. Reggel volt egy kis hányingerem.
2019. ápr. 11. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 27. Hétben de ugyanígy. Kicsinál ez a hidegfront :(
2019. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37+4 napos vagyok. Tegnap fel se tudtam kelni egész nap,olyan erös jóslóim voltak. Estére kicsit jobb lett,ma folytatódik tovább csak gyengébben,úgyhogy ma is pihi van
2019. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tuti a front az oka. Kitartás csajok :)
2019. ápr. 11. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
36+1 jelen...én nagyon örülök, hogy végre hűvösebbre fordult az idő, nagyon rosszul viseltem az elmúlt napok meleg időjárását. Melegben azonnal lever a víz, dől a hátamon, homlokomon, mindenhol, annyira kínos, hogy nemigaz, eddig nem voltam ilyen izzadós. Remélem nem üt be a kánikula még egy pár hétig :D Egyébként kezdek rosszul aludni, állandóan pisilnem kell és zsibbadnak a csípőim. Lekopogom, hogy eddig nagyon jól viseltem a dolgot, most már tényleg egy picit kezd "terhessé" válni.
2019. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33+1 ikrekkel, vasárnap óta próbálják visszatartani a fajasokat, nem túl nagy sikerrel. Valószínűleg ma csaszaroznak.
2019. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén 37+1 naposak vagyunk. Én is egész nap aludni tudnék s semmihez nincs kedvem csak feküdni.

Jóslóim is vannak hol erősebb hol gyengébb.

Nem is lenne ezekkel gond, a problémám inkább az hogy még mindig nem fordult be a babám a császártól meg az utána való felépüléstől nagyon félek... :(

2019. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) Èn is császáros leszek. Jövő hèten szerdán lesz a programozott császárom. Az első lurkóm is császáros volt. Ne izgulj minden rendben lesz. A felèpülès igaz, hogy kicsit macerás, de ott lesz a kis lurkó aki tartja benned majd a kitartást :)
2019. ápr. 12. 15:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti ikres anyuka. Mi a helyzet? Babák bírják mèg oda bent vagy császár lett a vège?
2019. ápr. 12. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A 6os valaszolo vagyok

Kepzeld masnap mar meg is szuletett a kislanyom (04.12.en) csaszarral mivel nek volt jo a ctg vizsgalat eredmenye.

Igy utolag tenyleg nem volt vészes a mutet sem s az utana valo felepules is egeszen hamar ment. :)

Késon vettem eszre de koszonom a biztatasod. :)

Veled mi ujsag? Gondolom már babázol te is. :)

2019. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!