Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz elmaradasan kivul mi...

Menzesz elmaradasan kivul mi utalt meg arra, hogy megfogant a babatok?

Figyelt kérdés

Kesik, de felek meg tesztelni, semmi egyeb nem utal terhessegre. Elso terhessegem elhalt, de akkor remes cicifajdalmam volt.

Ti mibol tudtatok, hogy terhesek vagytok?


2019. ápr. 11. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmi
2019. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Teszteltem.

Utólag gondoltam bele, mik voltak: éhségrohamok, és nem esett jól az erős testmozgás.

2019. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fémes ízű volt minden. Én abból egyből gyanakodtam,mert előtte ilyet sosem érzékeltem.
2019. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor semmi, legalábbis csak annyi, hogy szentül meg voltam róla győződve, hogy meg fog jönni, még betétet is vettem. Minden tünetem a teszt után jelentkezett, pedig 3 nap késés után csináltam meg. Ez azért fura egyébként mert bármi utalhatott volna rá, a teszt másnapjától már hánytam és úgy bedurrant a mellem, hogy hetekig a mozgásban is korlátozott.
2019. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Semmi nem volt. El is könyveltem h biztosan sikertelen volt hónap.

Nem éreztem magam másként, mint a többi hónapban. Nem voltak "tüneteim" sem

2019. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem jelezte ezen kívül más
2019. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem nemvárt előtt egy nappal tűnt fel, hogy furcsán szurkál a hasam alja. Sosem szokott mensi előtt. Teszt nélkül is tudtam, hogy bizony baba van a dologban, másnap azért csináltam tesztet és persze igazam lett :) Kb másfél héttel később jöttek a reggeli rosszullétek és a cicifájdalom. Szerintem tesztelj te is ha már késik. Drukkolok!

11+4 hkm

2019. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindkettővel iszonyag megnőtt a libidómy a másodikra ezért kezdtem el gyanakodni, soha nem voltam annyira “kanos”, mint a terhességeim során. 😊
2019. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a mellfájdalom jelezte.
2019. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha mensin kivül hányás,pisilési sürün inger,rosszul létek has növés
2019. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!