Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz elmaradasan kivul mi...

Menzesz elmaradasan kivul mi utalt meg arra, hogy megfogant a babatok?

Figyelt kérdés

Kesik, de felek meg tesztelni, semmi egyeb nem utal terhessegre. Elso terhessegem elhalt, de akkor remes cicifajdalmam volt.

Ti mibol tudtatok, hogy terhesek vagytok?


2019. ápr. 11. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
En mar a 9dpon teszteltem, mert a melleim sokkal jobban fajtak mint menstruacio elott. Majd egy par nap mulva jott az enyhe has szurkalas es gorcsok, most 10+3hetes vagyok.
2019. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak útolag visszagondolva a haspuffadás. De teljesen olyan volt mintha megakarna jönni. Be is vásároltam egy 50 db-os tampont mert már éppen fogyóban volt 😂😂 a mellfájdalom se múlt pedig mielőtt megjön akkor enyhülni szokott a fájdalom ahhoz képest már sírni tudtam volna estére annyira érzékeny lett. Valamilyen belső hang még is arról győzködött hogy tesztelje az első negatív lett 3 nap múlva lett pozitív 😊
2019. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 agi0012 válasza:
Szia. Nekem szerdán kellett volna megjönnie, de csak krémszínű folyásom volt amit kicsit furcsáltam, de úgy voltam vele hogy úgyis megjön. Tegnap mentünk boldba és eddig töménytelen mennyiségű édességet meg tudtam enni, de rá se bírtam nézni, és miután haza értünk megszédültem. Így csináltam egy tesztet ami pozitív, párom el sem akarta hinni hogy sikerült.. 🙂
2019. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első babánál semi jele nem volt a mensi elmaradásán kívül.

Másodiknál mebsi elmaradás, gyomorégés, émelygés.

Harmadiknál mensi elmaradás, + Szurkált a petefészkem (ami sose szokott) és a cicim, sírva fakadtam mindenen 😂

Aztan 3 nap késés után délutáni mintából halvány pozitív lett, másnap reggeliből egyértelmű erősebb pozitív 😊

2019. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem nega lett :(
2019. ápr. 15. 07:13
 16/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :( De új hónap új esély :)

7-es voltam.

2019. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz elobb meg kellene jonnie, mar 37. napon vagyok es meg semmi :(( Legutobb biztos voltam benne, hogy sikerult, aztan 43 napra megjott. Azt hiszem, felkeresek egy endokrinologust
2019. ápr. 15. 14:42
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes lenne, lehet, hogy peteérésed sincs hiszen az ilyen hosszú ciklus nem éppen normális. Kívánom, hogy mielőbb rendbe gyere és sikerüljön a baba.

16-os voltam

2019. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!