Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a menstruációm előtt estem...

Ha a menstruációm előtt estem teherbe és rá 1 hétre megyek nőgyógyászhoz akkor lát valamit már? Esetleg vastag méhnyálkahártyát?

Figyelt kérdés

Tehát ha a menstruációm alatt volt a beágyazódás. 4-5 hetesen lennék. Gondolom petezsákot nem lát,de vastag nyálkahártyát?

Predictor,clearblue digitális tesztjeim pozitívak.

Hétfőn megyek nőgyógyászhoz de hétfőn jött meg a menstruációm és tegnap és ma csináltam a teszteket. Menstruációm előtt is volt valami kis halvány szösszenet a predictoron,de akkor azt még negatívnak vettem.


2019. ápr. 12. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy valaki mesni alatt esik teherbe de akkor mensi alatt van peteérése és nem akkor van a beágyazódás. Rendes mensi volt? Nem lehet, hogy csak pecsételtél? Én mindenesetre elmennék dokihoz mert azt mondod a vérzés előtt is volt valami. Nem hinném, hogy ez mensi volt... Majd írj mit mondott a doki.
2019. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!