Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt 0 libidó?

Terhesség alatt 0 libidó?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, kb az elejétől fogva nincs libidóm. Azt hittem, a második trimeszterre változik a dolog, de ha lehet, akkor inkább még tovább csökkent :( Pedig szerettem a szexet. De most eszembe se jut. Mintha teljesen aszexuális lennék vagy nem tudom...

Próbáltam a férjem kedvébe járni, sok mindent megpróbáltunk, de egyszerűen képtelen vagyok még ráhangolódni is. Még csak be se nedvesedek. Még ha csináljuk is, akkor sem esik jól. Kicsit sem.

Nyilván igyekszem mindenhogy másképp a kedvében járni, hogy legalább neki jó legyen, de nem tudom azt kamuzni, hogy nekem is jó és hű de nagyon be vagyok indulva.

Volt így valaki? Segített ezen valami?


2019. ápr. 12. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn is így voltam, sajnos semmi nem segített. Viszont szülés után azonnal megszűnt, helyreállt a dolog.
2019. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, nem segített semmi, és sajnos a szülés után sem lett sokkal jobb a helyzet, csak miután abbahagytam a szoptatást. Hálás vagyok a rettentő türelmes férjemnek ezért az időszakért.
2019. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálam is. Szülés után kellett 4 hónap és az első mensi hogy visszatérjen a libidóm. Viszont azóta sokkal jobb a szex. Sokkal érzékenyebb vagyok, jó értelemben.
2019. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, én pont az ellentettje vagyok, és ez sem jobb nyugi :D
2019. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van. A férjem első perctől fogva elutasitja szexet. Mondjuk, közben a doki is eltiltott tőle, de tök mindegy, úgysincs semmi...
2019. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!