Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen kitérő vagy frappáns...

Ki milyen kitérő vagy frappáns választ adott a kérdezősködőknek a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Munkahelyi kérdések, család, rokonok, barátok kérdéseire keresek jó szövegeket.

Még nem mondanánk el senkinek a 12. Hét végéig.



2019. ápr. 12. 11:25
1 2
 11/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Először is, szerintem ez tapintatlan kérdés. Nem arról van szó, h az ember titkolni akarja, hanem arról, h ez az ember legbelsőbb magànügye, és ne kelljen màr akàrkivel megosztania, főleg a korai hetekben. Egyébként nekem vmi ilyesmi vàlaszom volt anno, h " hàt esély mindig van".
2019. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én n még nagyon az elején vagyok, de sajnos os a dohányzás hirtelen elhagyása, és s a folyamatos émelygés gyanút keltett pár emberben. Mikor rákérdeztek, hogy terhes vagy? Rávágtam, hogy Persze! Gondterhes 😂
2019. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem inkább az orvosi vizsgálatok voltak gyanúsak eddig , de hazudni meg letagadni nyilván sosem fogom, ezért kerestem olyan válaszokat amik segítenek ebben, hogy válaszoljak is meg ne is.

Köszi tényleg mindenkinek! 🥰❤️

2019. ápr. 13. 21:16
 14/14 anonim válasza:
Szerintem meg az is megalázó, hogy meg kelljen indokolnom, hogy miért nagy a hasam (felpuffadtam, híztam) meg ilyenek. Senkinek semmi köze hozzá. Nekem van egy kolléganőm, aki már nagy pocakkal jár, de mivel nem mondta nekem, hogy babát vár, én még most se kérdezek rá, mert ha nem mondja, nincs hozzá közöm. Idióta kérdezősködők amúgy nem csak terhességnél vannak, én pl. felszedtem jónéhány kilót, plussz egy derékmelegítőt is :) a főnökasszonyomnak kocsányon lógtak a szemei, mikor meglátott, kétszer is megkérdezte, hogy biztos nem akarok-e valamit mondani neki. Akkor csak egy illedelmes "nem"-mel válaszoltam neki, de a mai eszemmel szerintem a képébe mondtam volna, hogy kissé pofátlan, nem gondolja...
2019. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!