Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy szűlés után...

Lehetséges hogy szűlés után soványabb legyek mind ellőtte?

Figyelt kérdés
Probáltam diétázni de sajnos nekem nagyon nehezen megy/ment , ősszejött a baba , nem tudom mit ehetek és mit nem , nem szeretnék megvonni semmit tőle de 100 kilósra se szeretnék hízni most 85 vagyok vagy létezik olyan hogy egyáltalán nem is hizik?

2019. ápr. 15. 06:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy vagy cukor problémánál, vagy bármi másnál (pl. ételérzékenység vagy intolerancia), amit előhozhat a hormonális változás (és ezek csak ismerősi példák), bizony lehet, hogy akkor is hízik vagy fogy a terhes vagy szoptató nő, ha pont ellentétesen étkezik. De ezek a kivételek.

Amint írták előttem, ha normálisan, kiegyensúlyozottan eszel és mellé rendszeresen mozogsz is, akkor remélhetőleg mindenki - baba is, mama is -, jól jár. A terhességi hízás normál értékei egyébként kb. 9-14 kiló, ha átlagos testsúllyal indulsz a magasságodhoz képest. Nem csak a babának van súlya, hanem a magzatvíznek, méhlepénynek, megnő a cicid is, és több vért/nyirkot is kell keringetnie a szervezetednek.

2019. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én 59 kilóval estem teherbe, 85 kg-mal szültem, most örülök ha már 55 vagyok. Nem dietázom, ugyan annyit eszek mint terhesség előtt, nem tornázom, nem szoptatok mégis olvadnak le a kilók rólam. Sokan örülnének ennek, én meg hízni szeretnék. A hormonok hihetetlen dolgokra képesek.
2019. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En 56ról indultam,70re felhíztam,majd szülés után 50 lettem és tartom is
2019. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen a legnagyobb gondod... Kell minden a babádnak a zsírok is.Én nem híztam 160cm magas vagyok 79kg al lettem terhes és 32.hetünk töltjük és 81,5 kg vagyok.Én még mindig fogyók a saját feleslegemből.Ha megszülök biztosra veszem 79 alatt lesz a sulyom.DE ha 100kg -ra hízok akkor se problémáznék ezen.
2019. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hormonproblémáim voltak, 7kg plusszal kezdtem a terhességet amire bíztam 14 kilót. Szülés után csak 6 kg ment le, aztán folyamatosan fogytam zabálás mellett. 6 hónappal később nemcsak a szülés alatt felszedett kilókat adtam le, hanem azt a plusz 7 kilót is ami rajtam volt terhesség előtt. Ez erőt adott és mikor úgy éreztem a babám el van cici nélkül 2 órán keresztül eljártam edzőterembe. Soha nem néztem ki olyan jól, mint akkor. Kíváncsi vagyok most hogy alakul, 11 napja szültem a második babám.
2019. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
alkati és génektől függ,de lehet valaki vékonyabb súlyba szülés után,még teherbe esési sulynál is
2019. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!