Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Januárban voltam orvosnál mert furán éreztem magamat émelyegtem és szédültem. Lehetet esély rá hogy terhes vagyok így magánorvoshoz mentünk aki nem látott semmit de azt mondta csonáljak egy hét mulva tesztet. Csináltam is pozitív lett és februárban nem jött meg. Álltalában hónap végén szokott. Viszont március elején nagyon furán "vérzésem" volt de nem olyan mint szokott lenni. Most áprilosban megint késik és visszamentünk az orvoshoz aki azt kérdezte hogy szeretnék e szülni a vizsgálat előtt majd a hasi ultrahang után azt mondta menjek majd el egy hüvelyi ultrahangra.

Szerintetek terhes lehetek ha ilyesmit mondott az orvos?



2019. ápr. 16. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi vaaan??
2019. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha január óta terhes lennél, nem kéne hüvelyi uh.

"szeretnék e szülni a vizsgálat előtt majd a hasi ultrahang után azt mondta menjek majd el egy hüvelyi ultrahangra"

Ezt a mondatot oedig nem is értem.

Csinálj egy terhességi tesztet! Aztán jöhet a doki

2019. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi?? Értelmezhetetlen az írásod.


"Csináltam is pozitív lett és februárban nem jött meg"


Azt írod POZITÍV lett, majd kiírod a kérdést, hogy lehetsz-e terhes...Ez most komoly??


"s visszamentünk az orvoshoz aki azt kérdezte hogy szeretnék e szülni a vizsgálat előtt "


Ezt pedig abszolút nem lehet értelmezni. Mi az, h szeretnél-e szülni a vizsgálat előtt? :DD Anyám borogass.. Januárban teszteltél pozitívat (!!!), majd nem is jött meg a menzeszed és április közepén jut először eszedbe, h lehet terhes vagy?

Őszintén remélem amúgy, h ennyi ésszel még csak véletlen sem vagy terhes!

2019. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Csináltam pozitív lett és a doki kérdezte. Párommal mi se értettük
2019. ápr. 16. 16:41
 5/27 A kérdező kommentje:
... Ez nem volt valami kedves és nem most jutott eszembe. És ezt a doki mondta nem nagyon értettuk mi se oárommal mint ahogy ezt előbb irtam is. Ezért megyünk másik orvoshoz
2019. ápr. 16. 16:43
 6/27 A kérdező kommentje:
És kérlek a negatív komenteket hagyátok. Nem vagyok rájuk kiváncsi. Olyantol szeretnék választ kapni aki volt ilyen helyzetbe h a doki még nem mondott semmit.
2019. ápr. 16. 16:44
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy arra értette, hogy ha terhes vagy, akkor szeretnéd-e megtartani?
2019. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lehetséges :) köszönöm *-* én is gondolkoztam de nem is értettem csak rá nézett a hasamra és ezt kérdezte
2019. ápr. 16. 16:51
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, ha az lennél már hasin simán látni kellett volna, szívhanggal mindennel együtt, nem kellene hüvelyi is. Nekem ciszta okozott vérzés gondot és pozitív tesztet is, azt viszont jobban látni hüvelyin.
2019. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A hasam sokkal nagyobb lett és gömbölyű.

Meg érxekes de olyan fura hogy a nemi szerves is tiszta sötét színű lett. Ilyen barnás.

2019. ápr. 16. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!