Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem sokara érkezik az elso...

Nem sokara érkezik az elso babank, es szeretnek érdeklődni olyanoktol akik mar szültek, hogy hogy kell elkepzelni a korhazban bent töltött idot?

Figyelt kérdés
Honvéd korhazban fogok szulni ha valaki ott szült es tudna mesélni annak orulnek a legjobban :)

2019. ápr. 16. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Kovetem
2019. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából nem sok mindent lehet mesélni.


Miután áttoltak az osztályra vagy 3 óránként hozzák szopizni a babát, vagy elkéred magad mellé. Egy kis gurulós ágyat kapsz, pár db pelenkát, és sorsodra bocsátanak, hogy oldd meg. Napi 1x elviszik fürdetni és ruhát cserélni, illetve a kötelező vizsgálatokra, aztán vissza kapod.


Igazából ugyanolyan, mintha otthon lennél.


Napi 1x jönnek hozzád is vizitre, ellenőrzik a méhed állapotát, a vérzés mennyiségét, stb


Mindennap bejönnek megkérdezni, hogy ki akar feliratkozni másnap hazamenetelre, és másnap derül ki, hogy engednek-e haza.


Közben fog jönni a kórház anyakönyvezője is, ott elkéri a papírokat, pár nap múlva be kell menni hozzá az anyakönyvi kivonatért.


Igazából ennyi, semmi izgi nem történik.


Mi 5 nap után mehettünk csak haza, mert nem vettèk észre, hogy le van nőve a nyelve, nem tudott rendesen szopizni, besárgult, és miután felvágták a nyelvét, rájöttek, hogy ezért nem szopott, és aznap már iratkozhattam is fel hazamenésre.

2019. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
szüléstől kezdve:bemész felveszik az adataidat megnézik mennyire tágultál ki.vérnyomásmérés beöntés borotválás(nem mindenhol).sétálhatsz labdára ülhetsz ahol van ilyen.rádrakják a fájásmérőt(bocs nem jut eszembe a neve) ellenőrzik a tágulást.mikor kellően kitágultál felrakják a lábad és nyomnod kell lefele mintha kakilnál.megszületik a baba.lemérik apgart néznek.2 órát még a szülőszobán maradsz.ha volt gátmetszésed azt rendbeteszik.2 óra után kivisznek majd pisilned utána kakilnod kell .fognak adni injekciót trombózis megelőzés ellen (én kaptam).remélem mindent leírtam.jó egészséget nektek.
2019. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kórház más, én az Istvánban szültem. Az aranyora után elvittek az osztályra, babát a csecsemosokhoz, ott megvizsgálta a gyerek orvos. 1ora múlva hozták a szobába, 3.napon besargult, akkor kellett kék fény alá tenni, de hozták egyből ahogy megnyekkent. 5napot voltunk bent igazából kényelmetlen, mert nem otthon van az ember, ha van szobatars az is attól függ milyen. Nálunk bejohettek a szobába a látogatók, mi vittük fürdeni a babát. Apuka is akár végig bent lehet kivéve 12-15ora között.nyilvsn ép eszű ember nrm ül be egész napra. Kiskadba furdették, nem a csap alatt. Minden nap jött a dokim, kérdezte h vagyok. Jöttek az ügyeletes dokik is. Vizsgálat nem volt. Igazából én szenvedtem az aranyerem miatt, a sebes mellbimbóm miatt. Nem sokat aludtam a kórházban, mert végig cicin volt a fiam. Neki is le volt tapadva a nyelve, 1naposan felcsiptek neki. Addig nem engednek haza míg nem kakilt az anya. Na nekrm nem ment, pedig nagyon kellett. Tudom nem szép, de azt mondta m sikerült. Haza mentünk és az első dolgom volt... Nálunk tilos a cumi, cumisüveg, tápszer, cukros víz és társai. Anyatejet kapott mikor már éjjel vittem h segítsenek mert nem tudok vele mit kezdeni. A csecsemősok túlterheltek, kérdezni kell. Nálunk kedvesek voltak. Szóval kibirhato, de nekem olyan elhagyatott érzés volt. És a felelősség h itt ez a kis csomag aki mostantól tőlem függ. Fogalmam nem volt h jól csinálom e amit csinálok... Én a szoptatassal rengeteget szenvedtem, ha ajánlhazom terhesen keress fel egy szoptatási tanácsadót. Én most várom a másodikat de így fogok tenni.
2019. ápr. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged menj el az adott kórházba szülésfelkészítőre, sok hasznos infótnelmondanak.
2019. ápr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!