Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hasonló tapasztalat? A 4....

Van hasonló tapasztalat? A 4. hónap végén is még mindig fájdolgál alul a hasam.

Figyelt kérdés
Mitől lehet, hogy ennyi ideig elhúzódik ez az alhasi fájdalom? Az elejétől megvan nálam.
2008. nov. 11. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már a 8.-ban, de néha még most is érzem, sőt már jóslófájásom is van. Nekem is végigkíséri a terhességet. Persze azért nem erős fájdalom ez, inkább kellemetlen.
2008. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi 8.-ban járok...
2008. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok és Nekem is folyamatosan fáj alul és középtájon meg húzódó fájdalmat érzek.
2008. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért nyílalik meg fájdogál, mert a méhet tartó szalagok nyúlnak, ugyanis nő a méhed és ez jár némi kis nyílalgatással, fájdalommal. ez csak jó jel, ne félj!!


6 hós kisfiú anyukája

2008. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is van,olyan szinten hogy menni se birok csk max 100métert,a 13héten kezdödött és azota kisér azt mondták ez igy marad söt egyre rosszebb lesz és ez igy van 27 hetes
2008. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!