Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai éhség kora terhesen,...

Éjszakai éhség kora terhesen, ismerős valakinek?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok. Kb egy hete minden éjjel felébredek 1-2 óránként fixen és mar a hasam (gondolom a sav) és éhes vagyok. Egy éjjel rengeteget eszek így, persze igyekszem gyümölcsöket enni de néha az sem elég. Általában kb fél órát fenn vagyok, míg megnyugszik a gyomrom és vissza tudok aludni, hogy aztán 1-2 óra múlva újra keljek... volt valakinek ilyen? Ez mennyire normális? Napközben rendesen eszem amennyire tudok a hányinger miatt, nem fekszem le éhesen. Próbáltam sav lekötőt bevenni de az sem használt. Akinek ilyen volt, mit tett ellene? El kéne mennem az orvoshoz?

Köszönöm nektek előre is!


2019. ápr. 21. 18:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Utolsó, az hogy egyszer felriadok éhesen, az nem zavarna, de én egy éjszaka 3-5ször riadok és mindig ennem KELL azt érzem..ezt érzem túlzásnak, így lényegében sosem pihenem ki magam és elég sokat elfogyasztok éjjel ( nem a hízástól félek, hanem hogy ez talán már kóros )
2019. ápr. 22. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!