Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavar ha ki van a...

Titeket zavar ha ki van a pocak a felső alól?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon cuki, persze nem olyan helyen ahova illik rendesen felöltözni, de ahogy melegebb lesz én biztos hogy hordani fogom a régebbi, rövid felsőimet
2019. ápr. 23. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az az elso gondolatom errol, hogy nem telik a nonek olyan felsore, ami a megvaltozott testalkatara megfelelo.

Otthon nyilvan hord az ember, amit jonak lat, de kinott ruhaban menni nyilvanos helyre szerintem ciki.

Amugy a pocakokkal semmi bajom, sot, terhesen is olyan felsoim voltak kivetel nelkul, ami alakra simul, mert amugy is azokat szeretem es nekem terheseken csinosabbnak tunik, mint a bo szabasu. De a kinott, rovid felso alol kikandikalo pocak szerintem nem valami igenyes...

2019. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező szerintem megkaptad a választ...
2019. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Így képzellek el (a cigi nélkül is elég gáz a nő).

2019. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem cuki. Számomra is olyan hatást kelt, mint mikor egy kövér férfinek lóg ki a sörhasa. 1-2 pizsamafelsőmből lógott ki a hasam, de azokat sem hordom inkább, van másik ezer felsőm ami jó rám.

30 hetes vagyok, és ha meleg lesz sem tervezem kipakolni a hasam.

2019. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
95%

A Jóbarátok sorozatban is egyszer volt egy jelenet,amiben Rachelnek ki volt a hasa és Ross megjegyezte,hogy szerinte fel kellene öltöznie. Szeretem a sorozatot,de az nekem is sokk volt!

Nem cikinek,hanem én egyenesen undorítónak és igénytelennek gondolom az ilyet.


Szerettem terhes pocis lenni,na de eszembe nem jutott volna villantani.

2019. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Neem nem cuki igénytelen,arról nem is beszélve megfázhat a veséd pl.Én 33 hetes vagyok imádom kirakni a hasam de csak itthon.Más ne nézegesse pláne ha már jól látszik a mozgása a babának.Olyan szép egy hosszú szűkebb fazonú ruha ami kiemeli a pocit.Ne rakd ki nem szép
2019. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!