Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig "ürül" az utrogestan...

Meddig "ürül" az utrogestan hüvelytabletta abbahagyás után?

Figyelt kérdés
Hétfőn reggel raktam fel az utolsót, viszont nem tudom, hogy attól van e még folyásom vagy amúgy is lenne. 5 hetesen kellett elkezdenem használnom 3X1-et. Most vagyok 13+3 hetes. Végig volt fehéres sárgás folyásom amíg használtam, viszont még mindig van így, hogy abbahagytam. Meddig fog ürülni, vagy lehet nem is attól van?

2019. ápr. 24. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Max 2 nap. De terhesség alatt normális a bővebb fehér folyás.
2019. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt amúgy is gyakoribb az erősebb folyás úgyhogy nem biztos hogy az Utrogestan maradéka...


Nekem sűrű fehér krémes a huvelyvadekom, de tényleg elég sűrű és nem folyik ki hanem bent a hüvelyben tapasztaltam eddig mikor teszem fel a következő adagot. Szerinted az utrotol van? Én még csak az 5. hétben vagyok de az előző terhességemnel nem kellett utro viszont akkor egész terhesség alatt tisztasági kellett

2019. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából nem is a fehér átlátszó folyás zavar hanem a sárgás, mikor elkezdtem az utrot akkor kezdődött, úgy tudtam, hogy az utro feleslege ürül mert ugye az sárga. De még most is van egy kevés, bár már nem annyi mint mikor használtam. Fertőzés nem lehet mert a doki sem látott semmit és nincs is tünetem.

Utolsó szerintem neked is az utrotol lehet. A fehér krémszerű az amivel bevonják az utrot, nekem is ilyen volt.

2019. ápr. 24. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!