Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen homeopátiás szert...

Milyen homeopátiás szert ajánlanátok fejfájásra terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos migrénes fejfájással küzdök tegnap óta. Valószínüleg a front miatt. Terhesség előtt is gyakran előfordult de akkor bevettem egy gyógyszert, pihentem és elmúlt, viszont ugye most gyógyszer kizárva. Vizes borogatást próbáltam de nem nagyon segített. Tudtok valamit ajánlani? Jövőhéten megyek dokihoz, őt is meg fogom erről kérdezni, de addig érdekelne, hogy kinek mi segített.

2019. ápr. 26. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha migrénes vagy, tudod h a hagyományos fájdalom csillapító sem használ. Homeos frinc-francokkal felesleges kísérletezni!

Amit tehersz, túléled!

Kend be a fejed, nyakad "vietnámi olajjal" nem lesz annyira hányingered, megnyugtatja a gyomrodat a szaga. Vegyél be Panadolt (paracetamolost lehet terhesen) Nos-pannal.(ezt is lehet) sötétírs be, és imátkozz h elmúljon

2019. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

sétát a friss levegőn, vagy egy jó köynvet a parkban, árnyékban.

Ér annyit, mint a homeopátia. Sőt.

2019. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
Panadol+nospa+pihi, nekem bevált!
2019. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!