Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bakteriális fertőzés vagy gomba?

Bakteriális fertőzés vagy gomba?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok es sikeresen össze szedtem valami nemi vackot.

Voltam dokinal, de o csak az elmondasaim alapján azt mondta hogy gomba, es adott ra krémet. Na en használtam is ezt a krémet, de semmit nem használ, igy elbizonytalanodtam hogy lehet nem is gomba, hanem baci.

Tünetek: viszketes,szagtalan sárga folyas, mára mar ego pirossag is.


Ezek a tünetek melyikre jellemzőek inkább?


2019. ápr. 27. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor levették 36 hetesen a Streptohoz a kenetet, nem találtak semmit benne?
2019. ápr. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk, itt nem vesznek kenetet :/
2019. ápr. 27. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyenek le kenetet, legyen tenyesztés! Ha esetleg Strepto van, szüléskor infúzióban adnak antibiotikumot. Ha ez elmarad, fertőződhet a baba. Biztos van olyan orvos ott is, aki megcsinálja még akkor is, ha nem kötelező protokoll.
2019. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez akármilyen kórokozó lehet. Vissza kell menni orvoshoz és ragaszkodni a tenyésztéses vizsgálathoz és nem szabad hasra ütés alapján kezelő orvoshoz menni.

Arról nem beszélve, hogy egy orvosnak kéne a legjobban tudni, hogy a fertőzés a hüvelyben van, arra külsőleg alkalmazott krém nem használ, csak a külső fertőzést kezeli, belsőleg nem. Neked vagy szájon át szedhető gyógyszerre, vagy valamilyen kúpra van szükséged, de hogy konkrétan melyikre, arra nyilván a tenyésztéses vizsgálat eredménye fog pontos választ adni. A krém max. tünetenyhítésre használhat, de ez a kezelés önmagában még akkor sem volna elég, ha még tudná is az orvos a pontos kórokozót.

2019. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek alapján gomba, a bakteriális fertőzésnek van szaga. Elég nehéz megszabadulni a gombától, nekem még az orvos által felírt gyógyszer sem használt. Mindenképpen kell hüvelyi plusz külső kezelés is.
2019. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!