Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babámmal vagyok 7 hetes...

Első babámmal vagyok 7 hetes terhes.2 nappal ezelőttig alig maradt meg bennem valami is, csak B6 vitamin mellett (napi3x1tabit kellett szedjek). Mi a baj? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

2 napja mintha elvágták volna az étvágytalanságot és a rosszul léteket. Reggel hányok kicsi epét és ennyi. És aggódom mert a melleim eddig szétrobbantak, most meg úgy egész jó.

Minden rendben? Másnál is volt ilyen? Furcsa h 2 napja ezt így elvágták. Azt mondták ha megmozdul semmi bajom se lesz. De 2 napja lett 7. hetes.

Segítsetek légyszi!


2019. ápr. 27. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Menj el dokihoz hogy megnyugodj egy szivhangellenorzesre. Kulonben a 40 het alatt kifogod magad csinalni idegileg ha folyamat mindenen ennyire aggodsz. :)

Az hogy elmult nem jelent mindenkepp rosszat, lehet csak szerencses vagy. Nekem elso gyerekkel nem is volt masodikkal meg vegig szulesig rosszullet.

2019. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tüneteknek számos formája van, ami minden egyes terhességnél más és más. Valakinek nincs, valakinek van, valakinek van, aztán elmúlik, valakinek nincs, aztán előjön, valakinél előjön, elmúlik, majd újra visszajön.

Nincs miért aggódnod!!!

2019. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem a nagykönyv szerint működik. Nekem a melleim az 5-10 hét között majdnem leszakadtak aztán azóta sincs semmi. A 8. héten jött a vészes hányás, napi 10-20 hányással. Én is B6-ot szedtem rá és onnantól szinte nem is hánytam, csak nagyon émelyegtem, ami a 15. hétre múlt el, majd a semmiből visszajött a 22. héten és most 31 hetesen is random pillanatban, minden előzmény nélkül hányok egyet. Egyszer a hasam görcsöl, másszor a medencém húzódik úgy, hogy lépni sem tudok, következő pillanatban meg semmi bajom.

Volt itt a gyakorikérdéseken korábban egy olyan kérdés, hogy mi lett volna jó ha előre tudsz mielőtt teherbe esel. Hát nekem ez jutott eszembe, hogy terhesség alatt a tünetek jönnek-mennek minden előzmény vagy összefüggés nélkül és, hogy kb a pozitív teszttől kezdve mindig fáj/görcsöl/húzódik/feszül valami... Vagy éppen nem, hogy legyen min izgulnod, hogy baj van-e.

Kezdem azt hinni, hogy ez is ilyen hozzászoktatás ahhoz, hogy innentől egész életedben a gyerekedért fogsz aggódni :D

2019. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok megnyugtattatok! 😊
2019. ápr. 27. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, 7. hét vége és nemrég pár napig semmi tünetem nem volt,na most visszatértek, de nem ez a lényeg. Ami engem megnyugtatott teljesen, azt egy fórumon olvastam, ahol egy nő azt írta, hogy, neki a nőgyógyásza a következőt mondta:

Ha a baba szíve egyszer már vert(láttad ultrahangon) és a baba és a mama egészségesek, akkor minden rendben lesz. Egy egészséges magzat szíve nem fog csak úgy megállni.


Szóval gondolj erre, ha egészséges, akkor minden rendben, ha beteg, akkor pedig a természet teszi a dolgát de erre semmiféle ráhatásod nincs

2019. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!