Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok nagyon...

Amióta terhes vagyok nagyon pattanásos és csúnya az arc bőröm, valakinek valami bevállt kence?

Figyelt kérdés

Lehet más kategóriába tartozik a kérdés, viszont a terhességgel függ össze.

Aterhesség előtt dipalen nevezetű krémmel kentem az arcomat, amit orvos írt ki, szépen le is tisztult az arc bőröm. Viszont most terhesen nem használhatom. És megint vissza tértek a pattanások, főleg az államon. Nem is annyira a pattanás zavar hanem inkább a barna foltok amik utána maradnak. Bőr radir nem nagyon használ.



2019. ápr. 30. 11:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Májfoltom még nincs, arról el is feledkeztem. Remélem a kis csöppség kárpótolja minden nyavajánkat.

Barátnőm épp most ajánlotta az eucerin krémet és arctisztitót, állítólag jó, úgyhogy be is rendeltem, kicsit drága úgyhogy ajánlom hogy használjon

2019. ápr. 30. 14:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, kárpótolni fog! Sokszorosan!😊
2019. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A fiamnál is tele voltam pattanással, és a mostani terhességemnél is. Arcom még még elfogadható, de a hátam vállam dekoltázsom tele van. Én mondjuk már azóta, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, hogy terhes lettem csak még több jött ki. Borzasztó. 🤤
2019. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a szülés után múltak el, semmi sem használt, kozmetikus is azt mondta, ha szülés után is maradnak, akkor foglalkozzak velük mélyebben. Most a második terhességnél ismét ugyan úgy előjöttek, de már csak pár hét van hátra, kibírom.
2019. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!