Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy terhes...

Ma tudtam meg, hogy terhes vagyok. Tegnap "kellett" volna kegjönnie. Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Kb utolsó menzesz első napjától számítva 6-7 hét múlva.

Nekem május 5 volt az utolsó mensi, június 28 körül mentem orvoshoz. 7 hetes terhes voltam.

2019. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Mostantól számítva 2-3 hét múlva kell leghamarabb orvoshoz menni. Ennél korábban nem érdemes, mert a doki semmit nem fog látni.
2019. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz amikor akarsz, de ha ki bírod várni akkor tanácsos a hatodik hét után menni (ahogy az első írta) addigra lesz szívhang. Azelőtt csak idegeskedsz, hogy biztos minden oké e mert nem látott semmit az orvos. Az egyetlen amit ki tudnak szűrni, a méhen kívüli hamarabb is, de azt valószínűleg amúgy is észlelnéd. Én 6+4 voltam, volt szívhang, négy hétre rá hívták csak be újra. A sok ultrahangozás meg korai hüvelyi nyulkalas nem tesz jót
2019. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét mulva leszel kb.6-7 hetes.Bőven elég akkor,mert már szívhang is lesz.Hamarabb is mehetsz,de csak azt fogod hallani,hogy van petezsák,jöjjön vissza 2 hét mulva. :) Gratulálok!
2019. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az értelmes kielégítő válaszokat is nagyon szépen k köszönöm!
2019. máj. 6. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!