Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hétre 3 kg hízás?

19. hétre 3 kg hízás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a terhességet 96.6 kg-al kezdtem most 99.8 vagyok. Ez normális?

A környezetemben mindneki többet hízott.

Tudom hogy alapból magasabb súllyal kezdtem neki de nem vagyok elhízott, gondolom ezért se híztam sokat. A vérképem is teljesen jó.

(Nem fogok a súlyom miatt magyarázkodni, izmos és magas vagyok).


Nincs baj odabent ugye?

Ti mennyivel kezdtetek és mennyi lett a vége?


2019. máj. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem 87-el kezdtem, 92-vel zártam. Szülés után 82 lettem. Sajnos szoptatás után nagyon meghíztam, és le sem tudtam adni, így a második terhességem 100 kilóval kezdtem, és 97-el mentem szülni. Most 5 hónapos a kicsi, jelenleg 93 kiló vagyok.
2019. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

20 hetes multam és kevesebb vagyok mint a terhességem elején 1 kilóval. szóval no para, mondjuk én 64 kilóval kezdtem az első 3 hónapban fogytam 2-3 kilót, és most vagyok 63. szóval a kezdősúlyomhoz képest minuszban vagyok. Jelentem nincs semmi baj a babámmal és én is jól vagyok.


Azt olvastam hogy aki magasabb súllyal kezd a terhességet általában nem is szed magára annyit kilóban mint a kisebb testsúlyúak. szóval ne parázz, biztos nincs semmi gond !

2019. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
30.hétben járok 3 kg-ot szedtem fel!Nem gond,ne aggódj!
2019. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, nagyon köszönöm a válaszokat 😊
2019. máj. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!