Titkos terhesség?

Figyelt kérdés
Lehet olyan h úgynevezett “kriptikus” terhesség? Nem veszik észre a terhességet csak későn, mert az ultrahangon nem látszik, valami olyasmit mondott egy ismerősöm hogy hatul tapad meg a méhen, és hogy mellette van menstruacio is csak kevés. Meg a hcg sem mutatja ki mert lassan növekedik? Sose hallottam róla, és a neten sem találtam semmit. Hallottatok ti ilyesmiről?

2019. máj. 7. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Haha, max elején nem veszik ezeket észre esetleg...
2019. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Olyat még nen hallotam,hogy uh-n nem látszik. Ott aztán már nem tud elbújni
2019. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Egyenként is ritkán fordulnak elő, nem hogy mind egyszerre. Az embrió mindegy, hogy hol tapad meg, az UH kimutatja.

Mihez képest későn?

2019. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Olyanról beszélt h 4-5 hónaposan. De nem is értem. Elvileg akkor már nagy a hasa valakinek. Nekem is olyan furcsa. Csak érdekelt a dolog. Gondoltam itt többet megtudok róla.
2019. máj. 7. 21:27
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
2019. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
nagyon ritkán létezik nagyobb ruhákba,nagyobb has baba nélkl is
2019. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Ismerosom pl 4 honaposan tudta meg hogy terhes, de o ugy tudta, hogy nem is lehet gyereke es nem is menstrualt soha normalisan vagy rendszeresen.


Szerintem teljesen egeszseges nonek feltunik, ha “kevesebbet” vagy masmilyet menstrual stb.


Ja ismerosomnek meg nem volt nagy hasa. Igazabol emiatt derult ki a dolog. Zavarta hogy hizik, edzeni kezdett es rosszul lett. Akkor mondtak neki, hogy ezt nem kene eroltetni meg par honapig.

2019. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Jajjj ne, mostmár majd jön a beágyazódási vérzés helyett a sok titkos terhesség a sok nagyokosál...
2019. máj. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

És ha lassan fejlődik a baba akkor nem 9 hónapig terhes a kismama, hanem 22-ig, mint az elefánt?

Egyébként nem lehetséges, ha valaki nem veszi észre magán, ott pszichikai dolog van a háttérben. De már a terhesség 5. hetében bizonyított volt a bébim.

2019. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, nem lehet olyan nagy a méh hogy az uh ne lassa minden oldalát, és ne lássak meg a magzatot nem?
2019. máj. 8. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!