Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális szerintetek,...

Mennyire normális szerintetek, hogy 30. hétben már szédelgek egy nagy boltban, levegőért "kapkodok", néha leguggolok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a közérzetem, sok a savam is, irtó fáradt is vagyok. Pedig itthon vagyok, pihenhetek szinte akármennyit, de most még a főzésnek sem tudok nekiállni...
2019. máj. 8. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én az utolsó hetekben nem tudtam egy helyben állni, akkor rosszul voltam.
2019. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fiatallányka ***** válasza:

Ahogy a baba növekszik egyre jobban nyomja a szerveidet.

A Rennie savlekötőt és egy kis salvus vizes inhalálást ptrobalj meg, nekem segített.

Kitartás! ☺️

37 hkm

2019. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó tudni, hogy ekkor már természetes ez a nyűglődés. A savra mindenképp kipróbálok valamit, mert már nagyon nehéz. Irigylem azokat, akik végig aktív kismamák tudnak maradni. Nekem ez nem igazán fog összejönni... :/
2019. máj. 8. 13:11
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok a savad arra jó a szódabikarbóna is (vízzel).
2019. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát nem szabad terhesen szedni.
2019. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg az is lehet hogy leesik a vércukor szinted? Kimelegszel hirtelen mikor úgy érzed le kell guggolnod?
2019. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, rámtör a melegség érzés...úgy érzem ki kell mennem a friss levegőre azonnal, mert elájulok.
2019. máj. 8. 20:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a vércukor...velem ez előfordult rendszeresen nem terhesen is. Érdemes szőlő cukrot magánál tartani, az szívódik fel a leggyorsabban. Valamint rendszeresen kisebb adagokat enni (ez a gyomorsavra is jó ) és lehetőleg magas glikt indexű ételeket, amik nem dobják meg a cukrot majd zuhan le tőlük rövid távon, hanem lassan felszívódásúak. Olvass utána a neten, egész jól kordában lehet tartani
2019. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*glikémiás index bocsi
2019. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget ki mondta neked hogy nem szabad ? 🤣
2019. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!