Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltek a szüléstől?

Ti nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Ugyan még nem vagyok terhes, de én már a vérvételtől rosszul vagyok, utána kerülget az ájulás, kezd elsötétedni minden...
2019. máj. 8. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2019. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első után most derült ki, hogy babát várok és de félek. Mindentől amitől az elsőnél nem. Nem tudom miért, de az biztos, hogy minden fájdalom meg fogja érni. Közhelyesen hangzik, de nagy igazság.
2019. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De.
2019. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok és rettegek de már várom.Nincs könnyű terhességem,minden rosszat megjártam vele és már várom,hogy megszülessen a fiam.
2019. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

De, mindenki fél.

Aki nem szült azért, aki szült már, azért...

2019. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lettem terhes, féltem. Terhesen nem féltem (biztos a hormonok...), aztán szülés után úgy voltam, hogy na jó, ezt még egyszer nem, de aztán pár hónap múlva már megint nem féltem, és most megint terhes vagyok :)))
2019. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem szültem, ez lesz az első babám. Amit nem tudok hogy milyen, attól nem félek. Mondjuk nem vagyok az az izgulós fajta sem, a terhességem előtt átestem egy nagyobb műtéten, mire félni kezdtem volna, elaltattak.
2019. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
2 gyerek van, nem lesz több, úgyhogy már nem 😂
2019. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kicsit, a harmadiknál már nagyon féltem. Most meg már nem félek, mert nem lesz több.
2019. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elsőtől nem, a másodikat indították, életemben nem féltem annyira mint aznap reggel mikor felkeltem és készülődtem a kórházba!
2019. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!