Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt pozitív? Mennyire...

Ez a teszt pozitív? Mennyire megbízható a clear blue teszt? Nemvart előtt 1 nappal vagyok

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 9. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es tényleg bunkón szólt hozzá, de tény hogy az oldalon rengeteg a "pozitív az pozitív?" kérdés, amik arról szólnak hogy kérdezőnek pozitív tesztjei vannak és vajon terhes-e. Hiszen neked is van egy másik teszt is és az is pozitív...

Ezek inkább ilyen gratulaltatós kerdések, ami nem baj, ez szép pillanat, jó elmondani minél több embernek es fogadni a gratut, csak nem mindenki érti.

2019. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Az első annyira halvány hogy szinte olyan volt mintha oda képzeltem volna. Aztán pedig vettem ezt és sok rosszat olvastam róla,ezért rá kérdeztem hogy még lehet e ebben az eredményben bízni. Nem elismerésre vagy gratulációkra vágyom csak megerősítésre. De egyébként igen igazad van, de te legalább tudtál ember maradni és ezt úgy megírni, köszönöm :)
2019. máj. 10. 07:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy ál pozitív egy teszt. Olyan van, hogy a baba elmegy pár nap késéssel, tehát volt terhesség, csak megszűnt. Ha a teszt pozitív ott van /volt valami. Ezért nem érdemes túl korán tesztelni, mert megterhelő lehet, ha mégis elmegy és tudsz róla hogy ott volt.

Szóval amúgy én sem értem sosem az ilyen kérdéseket, ha ott a másik csík akkor pozitív igen, de ez nem garancia arra, hogy sikeres terhesség lesz. Ilyen egyszerű

2019. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pozitiv, gratulálok. :)
2019. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!