Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos!? 2napja kiderült veseköve...

Sos!? 2napja kiderült vesekövem van és 4hetes terhes vagyok! Tegnap egyszer volt halvany piros verzesem de elmult. Voltam orvosnal, a picit jo helyen latta. Most reggeli pisilésnél èlénk vörös vérzèst tapasztaltam. Több is mint tegnap!

Figyelt kérdés
Nemetorszagban elek, itt holnap fogad az orvosom! Korhazban nem adnak itt sem infuzior sem utrogestant hogy megmaradjon a pici! Azt csak a nőgyogyaszom irhat fel! Volt akinek ilyen, és igy is megmaradt a babócája?
2019. máj. 15. 07:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9es köszönöm szépen megpróbálom
2019. máj. 15. 15:18
 12/15 A kérdező kommentje:

Most csinaltam mégegy digitalis tesztet 9napja : pozitiv volt “2-3 “ jelzéssel

Mai is pozitiv de “1-2” jelzéssel.

Tehat a teszt szerint most kevesebb idos terhes vagyok mint 9napja

2019. máj. 15. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit mond az orvos?
2019. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos még a kérdésem feltevésének éjszakáján megműtöttek! A babát elvesztettem!
2019. máj. 17. 21:52
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívből sajnálom! Kívánom, hogy a lelked mielőbb megnyugvást találjon!
2019. máj. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!