Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ment el bennem a barátom...

Nem ment el bennem a barátom de félek hogy terhes vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem ment bennem, még nem kéne megjönnie, csak 2 hét múlva. Lehet hogy bemesélem csak magamnak, de tegnap óta ég a gyomrom. Lehet hogy valami étel miatt de neten azt olvastam hogy ez is az egyik jele.

Kicsit nott a hüvelyváladékom, de velem szokott ilyen lenni. Igazából csak félek hogy terhes vagyok. Szerintetek lehetek vagy csak bemesélem magamnak mert tartok ettől?

Továbbá fáj ott lent is a hasam.. segitsetek



2019. máj. 17. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok együtt? Mert hiába tesztelsz 2-3 nappal az együttlét után azt remélem tudod
2019. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerencsere ma megjott, tegnap elott kellett volna de mondtam magamnak egesz nap hogy nyugi nem lesz baj, stresszeltel es kesik par napot. Ma orultem nagyon amikor megjott! Amint elmulik elso dolgom lesz nogyogyaszhoz menni es gyogyszert iratni. Mindenkinek koszonooom
2019. jún. 1. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!